Karim Benzema

i

Autor: JAVIER SORIANO/AFP/East News

Benzema na ceremonii

Wyjątkowy towarzysz Karima Benzemy na gali Złotej Piłki. To osoba bliska sercu piłkarza [WIDEO]

2022-10-17 20:40

Karim Benzema jest murowanym faworytem do zdobycia Złotej Piłki 2022. Francuski gwiazdor Realu Madryt w ubiegłym sezonie wygrał Ligę Mistrzów, a także LaLiga ze swoim klubem. Przed godziną 20. gwiazdor pojawił się w Theatre du Chatelet, w którym odbywa się ceremonia. Podczas gdy większość nominowanych przychodzi z pięknymi partnerkami, Benzema się z tego wyłamał.

Karim Benzema zdobywcą Złotej Piłki 2022? Wszystko na to wskazuje. Robert Lewandowski, na którego stawiają polscy kibice, również tym razem zapewne będzie musiał obejść się smakiem. Benzema w poprzednim sezonie nie strzelał tak często jak Lewandowski, ale zdobywał najważniejsze trofea – z Ligą Mistrzów na czele.

Benzema pojawił się na gali Złotej Piłki w towarzystwie… syna, 5-letniego Ibrahima, na którego rodzina woła „mini Coco”. Benzema rzadko przenosi życie prywatne do opinii publicznej, więc fakt, że przyprowadził syna na tę ceremonię, można uznać za pewne zaskoczenie.

Na gali pojawił się również Robert Lewandowski, w towarzystwie ubranej w krwistoczerwoną sukienkę Anny Lewandowskiej. Polskiemu piłkarzowi towarzyszą również przyjaciele oraz osobisty ochroniarz.

Kibice Realu zapytani o Złotą Piłkę dla Lewandowskiego. Jednoznaczna odpowiedź
Sonda
Czy Karim Benzema powinien otrzymać Złotą Piłkę za 2022 rok?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze