Oryginalnie?

Wyszminkowana Anna Lewandowska pozuje ze stertą brudnych naczyń na gali Złotej Piłki

2022-10-17 20:12

Anna Lewandowska regularnie pojawia się wraz z Robertem Lewandowskim na kolejnych ceremoniach rozdania nagród, gdzie zadaje szyku swoimi eleganckimi kreacjami, które zwracają uwagę niemalże wszystkich. Nie inaczej było tym razem, podczas gali Złotej Piłki 2022. Żona kapitana reprezentacji Polski pojawiła się na czerwonym dywanie w stylowej kreacji i przyćmiła największe gwiazdy futbolu. Celebrytka cyknęła sobie nawet fotkę przy stercie brudnych naczyń.

Jako jeden z najlepszych zawodników na świecie, Robert Lewandowski co rusz pojawia się na kolejnych galach, gdzie walczy o najważniejsze indywidualne nagrody w świecie futbolu. Co oczywiste, towarzyszy mu podczas nich jego żona, Anna Lewandowska. Partnerka kapitana reprezentacji Polski niejednokrotnie zadawała już szyku, kiedy pojawiała się na czerwonych dywanach w zmysłowych sukniach wartych dziesiątki tysięcy złotych i nie inaczej było tym razem. 

Kreacja Anny Lewandowskiej na gali Złotej Piłki 2022 zapiera dech w piersiach! Po prostu wow

Anna Lewandowska towarzyszyła Robertowi Lewandowskiemu również podczas tegorocznej gali wręczenia Złotej Piłki i podobnie jak przy okazji poprzednich gal, żona kapitana reprezentacji Polski postanowiła zrobić najlepsze wrażenie. To udało jej się pierwszorzędnie, bo Annę Lewandowską i jej kreacją może opisać jedynie słowo "wow". 

Anna Lewandowska jak milion dolarów! Tą kreacją żona kapitana reprezentacji Polski przyćmiła największe gwiazdy na gali Złotej Piłki

Swoją kreacją, Anna Lewandowska przyćmiła niejedną gwiazdę futbolu, która pojawiła się na dzisiejszej ceremonii wręczenia Złotej Piłki, a światła reflektorów skupiły się przede wszystkim na niej. Trudno się dziwić, bowiem Polka wyglądała po prostu zjawiskowo. Zobaczcie sami, w jakiej kreacji postanowiła pojawić się na gali Złotej Piłki Anna Lewandowska, klikając w galerię zdjęć poniżej! Na drugim zdjęciu w poście Lewandowskiej zobaczycie ją pozującą przy stercie brudnych naczyń. 

PKO Ekstraklasa odc. 9

Czy Złota Piłka należała się Robertowi Lewandowskiemu?

Włącz podcast i posłuchaj!

Listen to "Czy Lewandowski zasłużył na Złotą Piłkę? Czy pieniądze zmienią Polaka w NBA?" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze