Liga Mistrzów. Gol Roberta Lewandowskiego w meczu Benfica - Bayern. Zobacz wideo

2021-10-20 22:52
Robert Lewandowski
Autor: AP Photo Robert Lewandowski

Robert Lewandowski. Gol Polaka w meczu Benfica Lizbona - Bayern Monachium. Nasza maszyna do strzelania bramek się nie zatrzymuje. Robert Lewandowski zanotował kolejne trafienie w Champions League. Tym razem pokonał bramkarza Benfiki Lizbona, strzelając do bramki po raz 78.! To było dopiero trzecie trafienie "Bawarczyków" w tym meczu! Wcześniej jedna z jego bramek nie została uznana po zagraniu ręką!

To był mecz pełen niespodzianek! Bayern Monachium bardzo długo męczył się z Benfiką Lizbona w kolejnym meczu Ligi Mistrzów. Mistrzowie Niemiec z Robertem Lewandowskim na boisku nie mogli przebić się przez mur postawiony w bramce przez Vlachodimosa. Ten odbijał kolejne piłki jak natchiony. Momentami wydawało się, że bramka jest po prostu zaczarowana przez greckiego golkipera. W końcu jednak portugalski bastion musiał paść i wszystko nagle się posypało niczym domek z kart! W końcu do siatki trafił (po raz drugi tego wieczora) Robert Lewandowski. Zobacz gola Polaka w meczu Benfica - Bayern. Wideo z bramką Roberta Lewandowskiego z Ligi Mistrzów do zobaczenia poniżej.

Liga Mistrzów: Bayern dopiął swego. Kolejna bramka Lewandowskiego

Benfica - Bayern: Gol Roberta Lewandowskiego w Lidze Mistrzów [WIDEO]

Robert Lewandowski nie miał wiele do zrobienia przy tym trafieniu. Piłkarz mistrzów Niemiec po znakomitym zagraniu Sane musiał tylko dostawić stopę i skierować futbolówkę do siatki. Po chwili mógł podziękować koledze, który nie zachował się egoistycznie i zadbał o poprawę nastroju u niemogącego pokonać Vlachodimosa napastnika. To było trafienie na 3:0 dla Bayernu.

Sonda
Czy Robert Lewandowski zostanie królem strzelców Ligi Mistrzów?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze