Robert Lewandowski, Sergio Ramos, Bayern Monachium, Real Madry

Autor: East News Robert Lewandowski i Sergio Ramos

Liga Mistrzów: Kiedy losowanie półfinałów? O której losowanie LM? Godzina losowania 1/2 finału Champions League

2018-04-13 9:07

Losowanie par półfinałowych. Liga Mistrzów 2017/18. Znamy już cztery najlepsze drużyny rozgrywek. Z tego grona wyłoni się zwycięzca tegorocznej edycji Champions League. Kiedy losowanie Ligi Mistrzów? O której godzinie losowanie LM? 1/2 finału Champions League. Godzina losowania półfinałów w LM.

KIEDY LOSOWANIA LM?

Nie brakowało emocji w ćwierćfinałowych spotkaniach Ligi Mistrzów. Po pierwszych starciach wydawało się, że wszystko jest już jasne i rozstrzygnięte, tymczasem w rewanżach mieliśmy emocje, o których mogliśmy jedynie pomarzyć. Ostatecznie straty z meczu starcia odrobiła jedynie Roma, która wygrała u siebie z Barceloną 3:0 i dzięki bramce na Camp Nou sensacyjnie awansowała do półfinału Ligi Mistrzów. Obecność rzymian w Top 4 to chyba największa niespodzianka tej edycji Champions League. Włoska drużyna zaskoczyła już wygraniem grupy, w której były także Chelsea i Atletico, a wyeliminowanie Barcelony budzi jeszcze większy podziw.

O KTÓREJ LOSOWANIE LIGI MISTRZÓW?

Blisko był również Juventus, znajdujący się w podobnej (choć nie identycznej) sytuacji, co AS Roma. "Stara Dama" przegrała na własnym boiskun 0:3 i na Santiago Bernabeu w godzinę strzeliła trzy gole, odrabiając tym samym straty. Kiedy wydawało się, że dojdzie do dogrywki, w 93. minucie Real Madryt otrzymał rzut karny, którego na gola zamienił Cristiano Ronaldo. Wynik 1:3 dał awans do półfinału "Królewskim". W czwórce jest także Bayern, który mierzył się z Sevillą. Andaluzyjczycy postawili rywalom trudne warunki, lecz ostatecznie musieli uznać wyższość przeciwników. Niemcy wygrali w Hiszpanii 2:1, a u siebie zremisowali bezbramkowo, co dało im pewny awans.

1/2 FINAŁU LM - LOSOWANIE

Stawkę czterech zespołów uzupełnia Liverpool. "The Reds" w pierwszym starciu z Manchesterem City wygrali 3:0, a przez połowę drugiego meczu przeżywali trudne chwile. "Obywatelom" starczyło sił i energii na 45 minut walki. Odrobili tylko jednego gola, a potem stracili dwa, czym przypieczętowali swój smutny los.

Losowanie par półfinałowych Ligi Mistrzów 2017/18 odbędzie się w piątek, 13 kwietnia. Start o godzinie 13.00. Relacja na żywo na sport.se.pl.