Liga Mistrzów. Milan - Real, wynik 2:2, Weteren Filippo Inzaghi blisko pokonania wielkiego Jose Mourinho

2010-11-03 23:42

W najciekawszym z dzisiejszych spotkań Ligi Mistrzów w meczu grupy G Real Madryt zremisował na wyjeździe AC Milan 2:2. Bohaterem spotkania został zdobywca dwóch bramek dla włoskiej drużyny Filippo Inzaghi (37 l.). Natomiast w bramce Arsenalu Londyn pojawił się Łukasz Fabiański (25 l.), ale "Kanonierzy" przegrali z Szachtarem Donieck 1:2.

Pierwsza połowa upłynęła pod znakiem wieku ciekawych akcji i kilku podbramkowych sytuacji. Niewielką, a jednak przewagę mięli goście, który udokumentowali to bramką Gonzalo Higuaina (23 l.).

Przeczytaj koniecznie: Artur Boruc przed wielką szansą.

68 min. po akcji Zlatana Ibrahimovicia (29 l.) piłkę do bramki skierował niezawodny Filippo Inzaghi (37 l.). Dziesięć minut później było już 2:1, ponownie trafił Inzaghi. "Super Pippo" co prawda był na spalonym, ale sędzia boczny tego nie widział. W doliczonym czasie gry stan meczu na 2:2 wyrównał Pedro Leon.