Luka Modrić, Sergio Ramos, Cristiano Ronaldo, Real Madryt

Autor: East News Luka Modrić, Sergio Ramos i Cristiano Ronaldo

Liga Mistrzów: Real Madryt - Bayern Monachium SKRÓT MECZU [WIDEO]

2018-05-02 9:33

Skrót meczu Real Madryt - Bayern Monachium. Real - Bayern WIDEO. Gole z meczu Real Madryt - Bayern. Zobacz bramki ze spotkania Real - Bayern Monachium. To był świetny piłkarski wieczór na Estadio Santiago Bernabeu. Choć przyjezdni walczyli do ostatniego gwizdka sędziego, to nie zdołali wydrzeć trzeciego z rzędu finału "Królewskim". Zobacz skrót meczu Real Madryt - Bayern Monachium!

Mecz Real Madryt - Bayern Monachium to była uczta dla wszystkich fanów piłki nożnej na Starym Kontynencie! Bawarczycy w rewanżu półfinału Ligi Mistrzów musieli odrobić stratę z pierwszego spotkania. Na Allianz Arena Robert Lewandowski i spółka przegrali 1:2. I już po trzech minutach rywalizacji w stolicy Hiszpanii udowodnili, że zrobią wszystko, by sprawić niespodziankę i awansować do finału elitarnych rozgrywek. Gola na 1:0 dla ekipy Juppa Heynckesa strzelił Joshua Kimmich, wlewając sporo nadziei w serca monachijskich fanów.

Na odpowiedź gospodarzy nie musieliśmy długo czekać. Zaledwie po ośmiu minutach od gola Kimmicha świetne dośrodkowanie w pole karne posłał Marcelo. Trochę wolnego miejsca znalazł Karim Benzema i wyszydzany ostatnio Francuz wprawił Bernabeu w ekstazę. Po raz drugi ta sztuka udała mu się niespełna minutę po przerwie. Fatalny błąd popełnił Sven Ulreich, a napastnik "Królewskich" skrzętnie go wykorzystał. W tym momencie podopieczni Zinedine'a Zidane'a byli naprawdę blisko kijowskiego finału.

Niespełna pół godziny przed upływem regulaminowego czasu gry wyrównał jeszcze James Rodriguez. Bawarczycy mieli kilka naprawdę dogodnych okazji i nic w zasadzie nie stało na przeszkodzie, by strzelili kolejnego gola. Nic poza ich nieskutecznością. Na tej skorzystał Real, który zagra swój trzeci finał z rzędu!

Real Madryt - Bayern Monachium 2:2 (1:1)
Bramki: Karim Benzema 11, 46 - Joshua Kimmich 3, James Rodriguez 63