Liga Mistrzów. Ronaldo skuteczny, Chelsea niesamowita

2012-03-15 16:00

W królewskim stylu Real Madryt wyrzucił wczoraj CSKA Moskwa z Ligi Mistrzów. Strzelec dwóch goli Cristiano Ronaldo i jego koledzy wygrali z rosyjskimi rywalami aż 4:1 i bez kłopotu uzyskali awans. Sukces Realu był zgodny z planem, tymczasem niesamowite rzeczy działy się w Londynie, gdzie na Stamford Bridge Chelsea potrzebowała cudu, by odrobić straty z Neapolu (1:3). I taki cud się zdarzył!

Po bramkach Drogby i Terry'ego londyńczycy mieli w kieszeni awans do ćwierćfinału. Jednak piłkarze Napoli nie zamierzali spasować i kilka minut później Inler przywrócił nadzieję Włochom.

Chelsea brakowało w tym momencie aż dwóch goli do awansu. 15 minut przed końcem bramka Lamparda z karnego dała gospodarzom wymarzoną dogrywkę, a kropkę nad "i" postawił w dodatkowym czasie gry Ivanović.