Stadion Legii Warszawa

i

Autor: Andrzej Lange/Super Express Stadion Legii Warszawa

Liga Mistrzów w Warszawie. Ruszyła sprzedaż biletów na mecze Szachtara. Promocja dla fanów Legii!

2022-08-16 14:48

Warszawiacy doczekali się kolejnych meczów Ligi Mistrzów w stolicy. Nie są one jednak autorstwa piłkarzy Legii, a z konieczności Szachtara Donieck. Ekipa z Donbasu, która szukała nowego miejsca z powodu rosyjskiej inwazji na Ukrainę, ogłosiła właśnie sprzedaż biletów na mecze Champions League. Poznaliśmy ceny pakietów na wszystkie spotkania fazy grupowej.

Szachtar Donieck jest pewny gry w kolejnej fazie grupowej Ligi Mistrzów. Z powodu wojny i rosyjskiej inwazji na Ukrainę, ekipa "Górników" musiała szukać nowego domu. Końcowy wybór padł na Warszawę i stadion im. Marszałka Piłsudskiego. Dzięki temu na obiekcie w stolicy pojawi się co najmniej jeden z czołowych zespołów na świecie. Szachtar Donieck opublikował na swojej stronie informacje o sprzedaży pakietów biletów na zbliżające się spotkania. Już teraz wiemy, ile trzeba za nie zapłacić. Dla kibiców Legii przygotowano dodatkową promocję!

Lukas Podolski żadnej roboty się nie boi, teraz wsiadł na potężną maszynę. „To jak zamawianie pizzy”

Liga Mistrzów: Szachtar ogłosił ceny biletów na mecze w Warszawie

Już teraz wiadomo, że do stolicy Polski na mecz z Szachtarem trafi co najmniej jedna czołowa drużyna. Wśród potencjalnych rywali są chociażby Real Madryt, Manchester City, AC Milan, Bayern Monachium, PSG, Liverpool czy Barcelona. Najtańszy pakiet na trzy spotkania kosztuje 200 złotych. Wraz z wykupywaniem miejsc, cena może nieznacznie rosnąć.

Marcin Rosłoń o wielkiej pomocy Artura Boruca i o Legii w nowym sezonie

Szachtar Donieck przygotował promocję dla kibiców Legii

1. etap sprzedaży biletów. 16-21 sierpnia

Priorytetowa sprzedaż pakietów LM w specjalnej cenie (z rabatem 10%) dla posiadaczy karnetów KP „Szachtar”, którzy mogą wziąć udział w meczu w Warszawie oraz posiadaczy karnetów KP “Legia”.

Dla otrzymania dostępu kibice „Szachtara” mogą napisać pod adres support@shakhtar.com, posiadacze karnetów „Legii” otrzymają kod promocyjny na dostęp 16 sierpnia w biuletynie klubowym. Po jednym kodzie promocyjnym kibic może kupić 2 pakiety LM.

2. etap sprzedaży biletów. 22-25 sierpnia

Wolna sprzedaż pakietów Ligi Mistrzów dla wszystkich w cenie wolnej sprzedaży. Kibic może kupić 2 pakiety LM. Kolejne etapy sprzedaży będą znane po losowaniu rundy grupowej Ligi Mistrzów.

Koszt pakietów LM (dla posiadaczy karnetów na 1-m etapie):

  • Standard: 200, 315, 450, 550 złotych
  • Family Club: 200 złotych
  • Silver Club: 2 100 złotych
  • Gold Club: 3 350 złotych
  • Sky Box: 7 250 złotych
Sonda
Wybierasz się na mecze Szachtara Donieck w Warszawie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze