Antonio Valencia

Autor: archiwum se.pl

Manchester - Olympiakos 3:0. Antonio Valencia jak po nokaucie FOTO

2014-03-20 11:28

Manchester United pokonał Olympiakos Pireus 3:0 i tym samym wywalczył awans do 1/4 finału Ligi Mistrzów. Wygrana z Grekami nie przyszła "Czerwonym Diabłom" łatwo, czego dowodem jest uraz Antonio Valencii.

Mecz od początku toczony był w szybim tempie. Obie drużyny grały twardo i agresywnie. Pierwszą żółtą kartkę, sędziujący do spotkanie, Bjorn Kuipers pokazał już w 6. minucie.

Kilka chwil później nieprzyjemnej kontuzji doznał Antonio Valencia. Gracz Manchesteru United w walce o górną piłkę zderzył się z Joelem Campellem. Na twarzy Ekwadorczyka natychmiast pojawił się olbrzymi krwiak.

Uraz ten nie zmusił jednak piłkarza do opuszczenia murawy. Były gracz Wigan przebywał na boisku do 77. minuty.