Liga Mistrzów, puchar

i

Autor: AP PHOTO Puchar Ligi Mistrzów

Problemy w Champions League

Mecz Ligi Mistrzów przełożony. Zapadła kluczowa decyzja, pojawiły się poważne problemy

2022-09-11 17:59

Zapadła bardzo ważna decyzja przed nadchodzącymi spotkaniami piłkarskiej Ligi Mistrzów. Zbliżają się kolejne mecze najważniejszych klubowych rozgrywek na Starym Kontynencie. Już teraz wiadomo, że nie wszystko odbędzie się tak, jak pierwotnie zaplanowano. Jeden z meczów został już oficjalnie przełożony. Wszystko przez „ograniczone zasoby policji”.

Śmierć królowej Elżbiety II bardzo mocno wpłynęła na cały świat – także ten sportowy. Cristiano Ronaldo, David Beckham i inni. Wszyscy pogrążyli się w żałobie po jej odejściu. Przełożono już pierwszy mecz. Wiele wskazuje na to, że wpłynęło to na spotkanie Ligi Mistrzów. Po odwołaniu kolejki Premier League, teraz przełożono mecz Rangers FC – Napoli. Wszystko ze względu na ograniczenia zasobów policji.

Mecz Ligi Mistrzów przełożony. Rangers – Napoli w środę

UEFA przekazała, że mecz drugiej kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów między Rangers FC a Napoli został przesunięty z wtorku na środę. Spotkanie rozpocznie się o godz. 21. „Jest to spowodowane poważnymi ograniczeniami zasobów policji i problemami organizacyjnymi związanymi z trwającymi wydarzeniami" - napisano w oświadczeniu europejskiej federacji piłkarskiej.

Wilk z Białegostoku. Bramkarz Jagiellonii w rozmowie z „SE” opowiada o sposobach na zabezpieczenie przyszłości

Iga Światek pobije Roberta Lewandowskiego? Ekspert nie ma wątpliwości!

W czwartek w wieku 96 lat zmarła królowa Elżbieta II. W kraju odbywają się uroczystości żałobne, przy których musi asystować policja. W ten weekend w całej Wielkiej Brytanii nie są rozgrywane mecze piłkarskie. Przełożono wszystkie spotkania 7. kolejki Premier League.

Liga Mistrzów: Kibice Napoli nie mogą przyjechać do Glasgow

Na mecz w Glasgow nie będą mogli przyjechać kibice Napoli. Aby zachować równe szanse, sympatycy Rangersów nie będą mogli uczestniczyć w rewanżowym starciu w Neapolu. Napoli i Rangers grają w grupie A razem z Ajaksem Amsterdam i Liverpoolem. W pierwszej kolejce Ligi Mistrzów Napoli odniosło spektakularne zwycięstwo nad "The Reds" (4:1), natomiast wicemistrzowie Szkocji ponieśli bolesną klęskę z Ajaksem (0:4).

Anglicy zachwycają się Piotrem Zielińskim i Napoli po blamażu Liverpoolu. Piszą wprost: "Genialne"

Sonda
Czy zasmuciła Cię wiadomość o śmierci Elżbiety II?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze