Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Można paść z zachwytu! Lewandowski na gali Złotej Piłki wygląda jak milion dolarów. Blask bije po oczach

2021-11-29 18:59

Gala Złotej Piłki to jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie futbolu. Rok temu nie dane nam było oglądać wielu gwiazd w jednym miejscu, ale po przerwie wielka gala wróciła. Do Paryża udało się wiele znanych nazwisk, a na wydarzeniu nie mogło zabraknąć Roberta Lewandowskiego. Kapitan w smokingu od Dolce&Gabbana prezentował się wręcz znakomicie.

Zazwyczaj widzimy ich w strojach sportowych, dresach i korkach. Jest jednak kilka takich wydarzeń, gdzie piłkarze zakładają zupełnie inną odzież i zachwycają na czerwonym dywanie. Okazją na zaprezentowanie się w całkowicie innym wydaniu jest gala Złotej Piłki, która tradycyjnie odbywa się w Paryżu. Nie inaczej jest i w tym roku.

Zaskakujące wiadomości przed galą Złotej Piłki. Lewandowski już może się cieszyć? Nikt tego się nie spodziewał

Lewandowski pokazał się w smokingu. Wyglądał jak milion dolarów

Największe gwiazdy futbolu ściągnęły do stolicy Francji, gdzie późnym wieczorem poznamy laureata najbardziej prestiżowej nagrody w świecie futbolu. Na gali nie mogło zabraknąć również Roberta Lewandowskiego, który jest w gronie faworytów do zwycięstwa. Kapitan reprezentacji Polski jak zwykle przy takich okazjach prezentował się wyśmienicie.

Mateusz Borek nie hamował się przed galą Złotej Piłki. Zareagował na szokujące słowa. Dobitna reakcja dziennikarza

Napastnika Bayernu Monachium, na zdjęciu, które opublikował klub w mediach społecznościowych, mogliśmy zobaczyć w gustownym smokingu. Jak informuje portal meczyki.pl strój wieczorowy został zaprojektowany i wyprodukowany przez znaną markę Dolce&Gabbana. Lewandowski od kilku miesięcy ma podpisany kontrakt z tą firmą. U boku piłkarza będzie również żona, Anna.

Lewandowski w smokingu Dolce&Gabbana. Można się zachwycać

Lewandowski do Paryża przyleciał z kilkoma innymi bliskimi mu osobami. W stolicy Francji jest również mama napastnika Bayernu Monachium, pani Iwona oraz siostra z mężem. nie zabrakło również przedstawicieli bawarskiego klubu. W Paryżu są Herbert Hainer i Oliver Kahn, dyrektor sportowy Hasan Salihamidzić i trener Julian Nagelsmann.

Sonda
Kto powinien zdobyć Złotą Piłkę 2021?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze