Real - Atletico: Javier Hernandez ZAPEWNIŁ awans Królewskim i się POPŁAKAŁ! [WIDEO]

2015-04-23 16:31

Real Madryt pokonał w rewanżowym meczu Ligi Mistrzów Atletico 1:0 i awansował do półfinału tych rozgrywek. Złotą, decydującą bramkę zdobył Javier Hernandez. Popularny "Chicharito" po zejściu z boiska stał się bohaterem Realu, ale nawet najwięksi herosi nie mogą utrzymać w sobie emocji. Meksykanin popłakał się ze szczęścia - to były łzy zwycięstwa!

Javier Hernandez zagrał od pierwszej minuty, ponieważ Carlo Ancelotti nie mógł skorzystać z usług kontuzjowanego Karima Benzemy.

Meksykański napastnik za wszelką cenę chciał wykorzystać szansę, jaką dostał od szkoleniowca w tak ważnym spotkaniu. "Chicharito" był bardzo aktywny od samego początku, wychodził na pozycję, starał się i mobilizował kolegów do jeszcze lepszej gry. Gołym okiem było widać, że jest najjaśniejszą postacią w barwach "Królewskich".

Zobacz: Real w półfinale Ligi Mistrzów! Javier Hernandez pogrążył Atletico golem w końcówce

W 88. minucie jego dobra postawa została nagrodzona. Po podaniu Cristiano Ronaldo strzelił złotego gola, który zadecydował o awansie Realu do półfinału Ligi Mistrzów.

- Strzeliłem wiele istotnych bramek w swojej karierze, ale ta jest najważniejsza. Ona daje mi pewność, której tak potrzebowałem. Dziękuje Cristiano za wspaniałą asystę - powiedział po meczu zadowolony Javier Hernandez.

Dwie minuty po golu Carlo Ancelotti zdjął z boiska reprezentanta Meksyku, którego łapały skurcze. Kiedy usiadł na ławce rezerwowych, nie wytrzymał, zakrył twarz dłońmi i popłakał się. Pocieszał go Keylor Navas, który również jest tylko rezerwowym i nie może wygrać rywalizacji z Ikerem Casillasem.