Real - Napoli

Autor: AP PHOTO/MANU FERNANDEZ Real - Napoli

Liga Mistrzów

Napoli zdemolowane w końcówce! Szalony mecz na Bernabeu i sześć bramek. Prawdziwy festiwal strzelecki

2023-11-29 23:02

Szalony mecz – tak najlepiej opisać to, co działo na Estadio Santiago Bernabeu. Piłkarze Napoli wyszli na prowadzenie w 10. minucie za sprawą Giovanniego Simeone tylko po to, by już minutę później wyciągać piłkę z siatki po strzale Rodrygo. Chwilę później prowadzenie Realowi dał Jude Bellingham popisując się piękną główką, jednak chwilę po zmianie stron Anguissa zaskoczył „Królewskich” i wpakował piłkę do bramki z ostrego kąta. W ostatnich minutach Real przeprowadził prawdziwą nawałnicę i to się opłaciło. Nicholas Paz huknął z dystansu i zaskoczył rywali. Na koniec jeszcze rywali dobił Joselu, który ustalił wynik meczu na 4:2.

Real - Napoli 4:2 (2:1)

Bramki: 10. Simeone, 11. Rodrygo, 22. Bellingham, 47. Anguissa, 84.Paz, 90+4. Joselu

Kartki: Zieliński, Cajuste

Real: Łunin - Carvajal, Rudiger, Alaba, Mendy (87. Nacho) - Ceballos (57. Joselu), Valverde, Kroos, Bellingham - Diaz (65. Paz), Rodrygo (87. Vazquez)

Napoli: Meret - Di Lorenzo, Rrahmani, Natan, Juan Jesus - Anguissa, Lobotka (87. Raspadori), Zieliński (66. Elmas) - Politano (78. Cajuste), Simeone (46. Osimhen), Kvaratskhelia (87. Zanoli)

Czy Polska wygra baraże i awansuje na Euro 2024?

Real - Napoli RELACJA NA ŻYWO Liga Mistrzów: Real Madryt - Napoli za darmo w internecie mecz Real - Napoli 29.11.2023 na żywo Real Mardyt - Napoli WYNIK na żywo

Wtorkowe mecze Ligi Mistrzów, które odbyły się 28 listopada wywołały wiele emocji oraz sporo kontrowersji. Przede wszystkim spotkanie PSG - Newcastle, w którym sędzia Szymon Marciniak podyktował rzut karny dla "Paryżan", który był dość wątpliwy. Na brak kontrowersji z pewnością liczą kibice Realu i Napoli, które zmierzą się w Madrycie w ramach 5. kolejki fazy grupowej. "Królewscy" po czterech meczach mają na swoim koncie komplet punktów i co więcej, mają już zapewniony awans do fazy pucharowej. Ekipa Piotra Zielińskiego z kolei musi uzyskać dobry rezultat w meczu Real - Madryt, jeśli nie chce skomplikować swojej sytuacji tuż przed ostatnią, decydującą kolejką. Drudzy w tabeli Włosi mają bowiem 7 punktów, o 4 więcej od trzeciej w stawce Bragi. W przypadku jednak ewentualnej porażki Napoli z Realem i wygranej Bragi z Unionem Berlin, przewaga ta stopniałaby do jedynie jednego punktu. Od wyniki Real - Napoli wiele więc zależy. Zapraszamy na relację z meczu!