Szykuje się sensacyjny transfer. Gwiazda Realu może wrócić do ojczyzny

2022-05-18 23:58
Gareth Bale
Autor: AP Gareth Bale

Nieoczekiwane informacje dotyczące Garetha Bale’a. Walijczyk grający dotychczas w Realu Madryt, może wrócić na Wyspy Brytyjskie. Ale bardziej sensacyjna jest nazwa klubu, do którego może trafić piłkarz, za którego przed ośmioma laty Real zapłacił 100 mln euro.

Zakończony sezon był zupełnie nieudany dla Walijczyka. Wystąpił tylko w pięciu meczach Królewskich, którzy zdobyli mistrzostwo Hiszpanii i strzelił jednego gola. W Lidze Mistrzów zagrała jeszcze mniej, bo ...siedem minut. Dobiega więc przygoda Bale’a z Realem do którego trafił w 2013 roku z Tottenhamu za astronomiczna kwotę 100 mln euro. Okazał się wielkim rozczarowaniem w stolicy Hiszpanii. Wiele wskazuje na to, że niespełna 33-letni piłkarz powróci na Wyspy, a co również możliwe do rodzinnego miasta, Cardiff. Taką opcję zasugerował agent piłkarza Jonathan Barnett w rozmowie z portalem walesonline.co.uk. - Obecnie nie mamy żadnych ofert na stole, ale każdą rozpatrzymy w odpowiednim czasie – mówi Barnett. - Cardiff ma wiele plusów, bo Gareth pochodzi z Walii. To opcja, która mogłaby mu się podobać, ale to moja opinia. Nie rozmawialiśmy o takim kierunku - dodał. Cardiff w zakończonym sezonie zajęło 18. miejsce w Championship, czyli na zapleczu Premier League.

Pedro Tiba o krok od Legii! W niedzielę przejdzie testy medyczne [TYLKO U NAS]

Transfer Bale’a byłby zapewne dużą sensacja, tym bardziej, że Walijczyka mimo nieudanej przygody w Realu, stać zapewne na grę w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii. Jest w dalszym ciągu ważnym piłkarzem reprezentacji Walii, w której rozegrał już 102 mecze.

Legendarny trener bezwzględnie podsumował Wisłę Kraków. Orest Lenczyk nie ma co do tego wątpliwości [TYLKO U NAS]

Sonda
Czy Real Madryt zdobędzie w tym sezonie zarówno mistrzostwo Hiszpanii, jak i Ligę Mistrzów?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze