Autor: Press Focus W pierwszym meczu, w Stambule, Real ograł Galatę (1:0), a jedyną bramkę zdobył Toni Kroos.

Co za podanie!

To podanie było jak dotyk Michała Anioła! Toni Kroos z fantastyczną asystą przy golu Viniciusa Juniora, Real na prowadzeniu w meczu z Bayernem!

2024-04-30 21:51

Nie od dziś wiadomo, że Toni Kroos potrafi obsłużyć kolegów cudownymi podaniami. Nie inaczej było i w meczu Bayern – Real Madryt w półfinale Ligi Mistrzów. Niemiecki pomocnik w cudowny sposób podał do Viniciusa Juniora, który wyprowadził „Królewskich” na prowadzenie. Do przerwy Bayern - Real 0:1.

Kapitalna asysta Toniego Kroosa w meczu Bayern - Real Madryt

Przypomnieć trzeba, że Toni Kroos gra przeciwko swojemu byłemu zespołowi. Choć w Bayernie trudno szukać wielu kolegów z dawnych czasów (10 lat temu przeniósł się do Realu), to sentyment wciąż pozostał. Na boisku od początku meczu Bayern – Real taryfy ulgowej jednak nie było. Toni Kroos przejął piłkę na środku boiska i choć sytuacja wydawała się bezpieczna dla Bawarczyków, Niemiec posłał kapitalne, penetrujące podanie do Viniciusa Juniora, który wyszedł sam na sam i kapitalnie wykorzystał sytuację.

Co ciekawe, wcześniej na boisku przeważali gracze Bayernu, sytuacja Kroosa i Viniciusa była pierwszą groźną w wykonaniu Realu. Doświadczenie „Królewskich” w Lidze Mistrzów sprawia jednak, że strzelili cenną bramkę na wyjeździe. Przed nami druga połowa spotkania na Allianz Arenie w Monachium.

NIE MA PRECYZJI, NIE MA DYNAMIKI’’ - Tomaszewski OSTRO o LEWANDOWSKIM!

QUIZ piłka nożna lat 90. Liga Mistrzów, Puchar UEFA, PZP. Pamiętasz te mecze?