Złota Piłka 2022: Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Złota Piłka 2022: Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

Gigantyczna kasa

Wiadomo, ile kosztowała kreacja Anny Lewandowskiej na gali Złotej Piłki! Możesz za to wyremontować mieszkanie

2022-10-18 14:18

Tradycyjnie gala Złotej Piłki to nie tylko wielkie piłkarskie wyróżnienia, lecz także wyjątkowa okazja, by zachwycić na czerwonym dywanie. Mocno wzięła to do serca Anna Lewandowska (34 l.), która w tym roku ponownie towarzyszyła mężowi podczas szczególnego wieczoru. Od jej krwistoczerwonej kreacji trudno było oderwać wzrok. Wiemy, ile kosztowała jej stylizacja. Ta kwota robi wrażenie!

Robert Lewandowski od lat jest jednym z głównych bohaterów plebiscytu Złotej Piłki. Na poniedziałkowej gali odebrał specjalną nagrodę im. Gerda Muellera dla najlepszego strzelca sezonu i ponownie zajął miejsce w czołówce rankingu. Tym razem został wybrany czwartym piłkarzem świata i kolejny raz obszedł się tylko smakiem głównego wyróżnienia, które trafiło do Karima Benzemy. "Lewemu" w paryskim Theatre du Chatelet tradycyjnie towarzyszyła Anna Lewandowska, która skupiła na sobie uwagę na czerwonym dywanie.

Wiadomo, ile kosztowała kreacja Anny Lewandowskiej na gali Złotej Piłki! Stylista nie zostawił wątpliwości

Żona gwiazdy FC Barcelona postawiła na krwistoczerwoną, asymetryczną sukienkę włoskiego duetu Dolce&Gabbana z długim trenem, do której dobrała brylantowe kolczyki, pomalowała mocniej rzęsy i nałożyła intensywną czerwoną szminkę. - Zdecydowanie to Ania była gwiazdą wieczoru i przyćmiła samego Roberta - powiedział "Super Expressowi" Daniel Jacob Dali, projektant i stylista gwiazd, który ubierał m.in. Paris Hilton. - Lewandowska zrezygnowała ze swojego klasycznego uczesania i pojawiła się w upiętych włosach, co idealnie współgrało z projektem - dodał. Znany stylista nie zostawił też wątpliwości w sprawie wartości kreacji trenerki fitness.

Kreacja Lewandowskiej na gali Złotej Piłki jest warta FORTUNĘ! Znamy szczegóły

Całość jej stylizacji, czyli sukienka, obuwie, makijaż, kolczyki to na pewno wartość 40 tysięcy złotych - ocenił z przekonaniem Dali. Ta kwota robi wrażenie, spokojnie można za nią wyremontować mieszkanie, jednak nie jest niczym szczególnym podczas gali Złotej Piłki. Gwiazdy biorące w niej udział nie szczędzą grosza na tę okazję, czego doskonałym przykładem jest kreacja Lewandowskiej. W poniższej galerii zobaczysz więcej zachwycających zdjęć 34-latki z poniedziałkowego wieczoru:

Sonda
Czy uważasz, że Anna Lewandowska ubiera się stylowo?
Kibice Realu zapytani o Złotą Piłkę dla Lewandowskiego. Jednoznaczna odpowiedź
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze