Andre Onana

i

Autor: AP Photo

Kolejna afera

Afera na mundialu. Wyrzucili reprezentanta kraju z drużyny. Powody dyscyplinarne!

2022-11-28 10:52

Kolejna afera na piłkarskich mistrzostwach świata. Kolejny raz związana z jedną z afrykańskich reprezentacji! W ekipie Kamerunu na mecz z Serbią zabrakło miejsca dla Andre Onany. Według informacji medialnych, jest to związane z powodami dyscyplinarnymi. Jego absencja to ogromna strata dla reprezentacji narodowej.

Andre Onana to jedna z największych gwiazd Kamerunu, która znakomicie radzi sobie nie tylko w klubie, ale także w narodowej kadrze. Głównie dzięki jego świetnym interwencjom, ekipa z Afryki przegrała tylko 1:0 ze Szwajcarią w meczu otwarcia. Teraz jednak nie zagra! W meczu z Serbią zastąpi go najprawdopodobniej Devis Epassy. Skąd taka zaskakująca zmiana w drużynie? Wszystko szybko wyszło na jaw!

Kamerun - Serbia: Onana wyrzucony z pierwszego składu! Powody dyscyplinarne

Jak informował beIN Sports, Andre Onana został wykluczony z pierwszego składu z powodów dyscyplinarnych. Szczegóły nie zostały doprecyzowane. Fabrizio Romano twierdzi, że do sytuacji doszło po kłótni z trenerem kadry narodowej, który chciał, by bramkarz bronił w bardziej "tradycyjny" sposób. Problemy wokół afrykańskich reprezentacji to nie pierwszyzna. Regularnie przy okazji dużych międzynarodowych imprez dochodzi do większych lub mniejszych skandali!

Grzegorz Krychowiak: Nie zaskoczyły mnie emocje Roberta. Chcemy, żeby Polacy byli z nas dumni

Brak Andre Onany w wyjściowym składzie to problem dla selekcjonera i duże ułatwienie dla Serbii, która na otwarcie MŚ przegrała z Brazylią 0:2. Obie ekipy walczą o pozostanie w mundialu. Wygrana przybliży do tego sukcesu.

Kiedy mecz Kamerun - Serbia?

Mecz Kamerun - Serbia zaplanowano na poniedziałek, 28 listopada. Początek spotkania o godzinie 11:00. Mecz online można oglądać na stronie Sport.tvp.pl. Relacja na żywo z Kamerun - Serbia na Sport.se.pl. Zapraszamy!

Kamerun - Serbia RELACJA NA ŻYWO

REAKCJA polskich dziennikarzy na OBRONĘ KARNEGO przez Szczęsnego. Vlog POLSKA - ARABIA
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze