Autor: ap

Mundial 2022

Spektakl między Kamerunem a Serbią! Sześć bramek, brak zwycięzcy meczu!

2022-11-28 12:31

Byliśmy świadkami wielkich emocji w starciu między Kamerunem a Serbią! Zarówno drużyna z Bałkanów, jak i "nieposkromione Lwy" zrobiły wielkie show, a wynik 3:3 stanowczo oddaje to, co działo się na boisku. Sytuacja z minuty na minutę była coraz to bardziej emocjonująca i bezapelacyjnie, widzieliśmy jeden z najlepszych meczów mistrzostw świata w Katarze.

Kamerun - Serbia 3:3

bramki: Castelletto 29', Aboubakar 64', Choupo-Moting 66' - Pavlović 45+1', Milinković-Savić 45+3', Mitrović 53'

kartki: N'Koulou, Bassogog - Jović, Milenković

Kamerun: Epassy - Fai, Castelleto, N'Koulou, Tolo, Kunde (Ondoua 67'), Anguissa (Oum Gouet 81'), Hongla (Aboubakar 55'), Mbeumo (N'Koudou 81'), Choupo-Moting, Toko Ekambi (Bassagog 67')

Serbia: Milinković-Savić, Pavlović (Mitrović 56') Veljković (Babić 78'), Milenković, Kostić (Djuricić 90+2'), Maksimović, Lukić, Zivković (Radonjić 78'), Milenković-Savić (Grujić 78'), Mitrović , Tadić

Polacy na mundialach: Ile razy byliśmy na podium? Kto strzelił najwięcej goli?

Posłuchaj i przypomnij sobie największe sukcesy Biało-Czerwonych na Mistrzostwach Świata!

Listen to "Sukcesy Polaków na Mundialach. Gość specjalny Władysław Żmuda. SUPERSPORT +" on Spreaker.