Katar 2022

i

Autor: AP PHOTO/TOUFIK DOUDOU Katar 2022

Ceremonia otwarcia MŚ

Ceremonia otwarcia mundialu TRANSMISJA Ceremonia otwarcia mistrzostw TV GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO? Ceremonia otwarcia mundialu dzisiaj 20.11 na jakim kanale w TV?

2022-11-20 10:49

Ceremonia otwarcia mundialu TRANSMISJA Ceremonia otwarcia mistrzostw TV GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO? Ceremonia otwarcia mundialu dzisiaj 20.11 na jakim kanale w TV? Ceremonia otwarcia mistrzostw STREAM ONLINE. Koniec oczekiwań. Już dziś ruszają mistrzostwa świata w piłce nożnej Katar 2022. Choć wokół imprezy wciąż jest wiele kontrowersji, nie ma wątpliwości, że przyciągnie ona wielu fanów na stadiony i przed telewizory. Na niedzielę, 20 listopada zaplanowano ceremonię otwarcia mistrzostw i pierwszy mecz, w którym Ekwador zmierzy się z gospodarzem turnieju, Kataru. Ceremonia otwarcia mundialu Katar 2022 NA ŻYWO w INTERNECIE Ceremonia otwarcia mistrzostw TV TRANSMISJA dzisiaj 20 listopada.

Ceremonia otwarcia mundialu TRANSMISJA Ceremonia otwarcia mistrzostw TV GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO?

Mistrzostwa Świata w Katarze czas zacząć. Przygotowania do imprezy trwały bardzo długo i były niezwykle wymagające. Trudno jednak docenić wysiłek Kataru, bowiem sam mundial został przyznany temu państwu w atmosferze korupcyjnego skandalu, a wielkie stadiony zbudowane od zera postawiono kosztem żyć tysięcy pracowników. Tuż przed samymi mistrzostwami pojawiają się kolejne absurdy tego turnieju, jednak machina już ruszyła i lada moment rozegrane zostanie pierwsze spotkanie turnieju. Przed nim jednak zobaczymy ceremonię otwarcia.

Ceremonia otwarcia mundialu Katar 2022 NA ŻYWO w INTERNECIE Ceremonia otwarcia mistrzostw TV TRANSMISJA dzisiaj 20 listopada.

Mundial w Katarze będzie interesujący dla polskich kibiców w dużej mierze dzięki temu, że reprezentacji Polski w ostatniej chwili udało się zakwalifikować na tę imprezę, wygrywając finał swojej drabinki barażowej. Polacy pokonali w nim Szwecję 2:0, co było jednocześnie rewanżem za porażkę na Euro 2020 niespełna rok wcześniej, gdy Szwedzi pokonali nas 3:2 i przypieczętowali nasze odpadnięcie z turnieju już na fazie grupowej. Fani mają nadzieję, że ruszające w niedzielę mundial będzie dla Polaków bardziej szczęśliwy niż poprzednie mistrzostwa Europy oraz MŚ 2018, na których także nie zdołaliśmy opuścić grupy.

Ceremonia otwarcia mistrzostw świata Katar 2022 odbędzie się 20 listopada. Start ceremonii zaplanowano na godzinę 15:45 polskiego czasu. TRANSMISJA TV z ceremonii otwarcia mundialu przeprowadzona zostanie na kanałach TVP Sport oraz TVP 1. STREAM ONLINE dostępny będzie na stronie SPORT.TVP.PL. Relacja na żywo z ceremonii otwarcia MŚ przeprowadzi także sport.se.pl, zapraszamy!

Kamil Bortniczuk z Kataru! Mówi o ZAKAZIE PICIA PIWA
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze