Cezary Kucharski

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Cezary Kucharski

Ma rację?

Cezary Kucharski zaskoczył opinią o Lewandowskim. Tego nikt się nie spodziewał, zdecydowana wypowiedź

2022-11-18 14:11

Choć Cezarego Kucharskiego i Roberta Lewandowskiego przed laty łączyły bardzo bliskie stosunki, od długiego czasu sytuacja między nimi jest niezwykle napięta. Były agent kapitana reprezentacji Polski w rozmowie z TuttoMercatoWeb.com przyznał, że mimo tego wciąż ceni umiejętności piłkarskie snajpera Barcelony. Podkreślił jednak, że wg niego „Lewy” nie jest obecnie najlepszym napastnikiem na świecie.

Kucharski vs Lewandowski – historia pewnego konfliktu

Cezarego Kucharskiego i  Roberta Lewandowskiego w przeszłości łączyły bliskie, biznesowe stosunki. Przez wiele lat to właśnie „Kucharz” był agentem reprezentanta Polski, dbając o odpowiedni rozwój jego kariery. Z czasem relacje pomiędzy oboma panami mocno się jednak popsuły, a finał tej znajomości miał miejsce na salach sądowych. „Lewy” oskarżał bowiem Kucharskiego o wymuszenia przynajmniej 20 mln euro. Nie trzeba chyba zatem dodawać, że od tego czasu obaj – delikatnie mówiąc – nie pałają do siebie miłością.

Reprezentant Polski zmieni klub? Chce go europejski gigant! To mógłby być hit

Lewandowski? Jest ktoś lepszy

Pomimo konfliktu z Lewandowskim, Kucharski przyznaje wprost, że jest pod wrażeniem jego umiejętności piłkarskich. Twierdzi jednak przy tym, że kapitan reprezentacji Polski nie jest obecnie najlepszym napastnikiem świata. W opinii 50-latka wyższy poziom prezentuje obecnie snajper Manchesteru City – Erling Haaland. - Uwaga, Lewandowski nie jest obecnie najlepszym środkowym napastnikiem świata. Widzę Roberta na drugim miejscu, a Erlinga Haalanda na pierwszym – powiedział były agent „Lewego” w rozmowie z portalem TuttoMercatoWeb.com.

Nowa fryzura Anny Lewandowskiej! Na jej głowie dokonała się ogromna zmiana

Awans z grupy marzeniem

50-latek zabrał także głos w temacie zbliżającego się mundialu. „Kucharz” przyznał, że scenariusz, w którym reprezentacji Polski udaje się wyjść z grupy, jest jego zdaniem niezbyt prawdopodobny. - Nie widzę dobrze sytuacji drużyny w grupie C, muszę być szczery. Nie sądzę, że Lewandowski i koledzy wyjdą z grupy. Argentyna i Meksyk są silniejsi, to faworyci do awansu. Bramki z pewnością za nim przemawiają. W tym sezonie wygra ligę hiszpańską z Barceloną Xaviego i od razu zdobędzie kolejny tytuł, a więc osiągnie to, co potrafi robić najlepiej. Na mundialu jednak nie wyjdzie z grupy – podkreślił.

Najmłodszy z „orłów Michniewicza” składa odważną deklarację. Jakubowi Kamińskiemu pewności siebie nie brak! [ROZMOWA SE]

Polska na MŚ w Katarze

Reprezentacja Polski swój pierwszy mecz na mistrzostwach świata w Katarze rozegra już w najbliższy wtorek. O godz. 17:00 naszego czasu rywalem biało-czerwonych będzie Meksyk. W kolejnych dniach podopieczni Czesława Michniewicza zmierzą się jeszcze z Arabią Saudyjską (26.11, godz. 14:00) oraz Argentyną (30.11, godz. 20:00.

Sonda
Czy reprezentacja Polski wyjdzie ze swojej grupy na mistrzostwach świata w Katarze?
Listen to "SuperSport" on Spreaker.

QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?

Pytanie 1 z 12
Zaczynamy od łatwego pytania. Kim jest ten piłkarz?
QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze