Zobacz zdjęcia

Czesław Michniewicz zdecydował się na wielką zmianę w Polska - Arabia Saudyjska. Wcześniej tego nie robił! [ZDJĘCIA]

2022-11-26 14:30

Mundial nabiera rozpędu. Sobota 26 listopada to termin meczu Polska - Arabia Saudyjska. Czesław Michniewicz zdecydował się na to, by przed arcyważnym starciem dokonać wielkiej zmiany. Wcześniej tego nie robił. Czy ta przemiana pomoże w wygranej? Metamorfoza miała miejsce przed najważniejszym meczem Polska - Arabia Saudyjska.

Mecz Polska - Arabia Saudyjska to najważniejsze spotkanie w tym roku dla reprezentacji. Czesław Michniewicz zdecydował się na poważną przemianę przed drugim starciem na mundialu. Do tej pory nasz selekcjoner regularnie pokazywał się na meczach w bardzo ciemnym garniturze. Teraz zdecydował się na metamorfozę. Podczas Polska - Arabia Saudyjska odmienił swój wizerunek. Na stadionie pojawił się w szarym garniturze. To w jego przygodzie z kadrą pierwsza taka sytuacja.

Piękne sceny przed meczem Polska - Arabia Saudyjska. Hymn polski rozbrzmiał wspaniale, mamy nagranie!

Polska - Arabia Saudyjska: Czesław Michniewicz w szarym garniturze na meczu

Czesław Michniewicz doprowadził do metamorfozy swojego wizerunku. Kibice liczyli jednak przede wszystkim na odmianę tego, jak wygląda kadra! W meczu z Meksykiem Biało-czerwoni byli po prostu słabi. Początek spotkania z Arabią Saudyjską nie wyglądał imponująco...

Zobacz zdjęcia Czesława Michniewicza z meczu Polska - Arabia Saudyjska na Sport.se.pl w galerii poniżej.

Strefa Kibica - 25.11.2022
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze