Robert Lewandowski strzela karnego

i

Autor: Cyfrasport Robert Lewandowski strzela karnego

Jasne stanowisko

Czy Robert Lewandowski powinien strzelać kolejnego karnego? Stanowcza opinia ekspertów, zero wątpliwości

2022-11-23 11:59

Emocje po meczu Polska - Meksyk wciąż nie opadły, a największe wywołał zmarnowany rzut karny Roberta Lewandowskiego. Kapitan Biało-Czerwonych mógł wprawić wszystkich w ekstazę, ale przegrał pojedynek z 11 metrów z Guillermo Ochoą. Był to jego drugi zepsuty rzut karny z rzędu i niektórzy kibice zaczęli się zastanawiać, czy Lewandowski powinien strzelać kolejnego. Eksperci w programie "Katar Express" nie zostawili żadnych wątpliwości.

Jeszcze niedawno wątpliwości względem wykonawcy rzutów karnych w reprezentacji Polski były nieprawdopodobne. Wszyscy wiedzieli, że ta rola przypada Robertowi Lewandowskiemu, który jest uznawany za jednego z najlepszych specjalistów w tej dziedzinie na całym świecie. Zarówno w meczach klubowych, jak i w kadrze pewnie egzekwował jedenastki, jednak ostatnio ma zdecydowanie gorszy okres. Zaczęło się od niespodziewanego pudła w meczu FC Barcelona - Almeria, ale dużo więcej waży wtorkowa pomyłka w starciu Polski z Meksykiem. Tym razem "Lewy" zaskoczył wszystkich zmianą w nabiegu, a przed uderzeniem wziął głęboki oddech. To nie pomogło mu w pokonaniu meksykańskiego bramkarza i Polacy musieli zadowolić się bezbramkowym remisem w meczu otwarcia mundialu. Wielu kibiców nie mogło tego przeboleć i głośno wyrażało swoje rozczarowanie. Zaczęto kwestionować etatowego wykonawcę karnych, ale eksperci "Super Expressu" nie zostawili złudzeń.

Czy Lewandowski powinien strzelać kolejnego karnego? Maciej Szczęsny i Tomasz Zimoch stanowczo odpowiedzieli

Kilkanaście godzin po bezbramkowym remisie z Meksykiem gośćmi programu "Katar Express" byli Maciej Szczęsny i Tomasz Zimoch. Przeprowadzono też specjalne łączenie z Przemkiem Ofiarą, czyli wysłannikiem "SE" przebywającym w Katarze. Wszyscy eksperci nie ukrywali rozczarowania po pudle Lewandowskiego, ale szybko zakończyli dyskusję nt. potencjalnej zmiany wykonawcy rzutów karnych w reprezentacji Polski. Cała trójka zgodnie orzekła, że kapitan powinien podejść do kolejnej jedenastki, niezależnie od złej passy. Być może już z Arabią Saudyjską otrzyma szansę na poprawę i rehabilitację. Gwiazdor FC Barcelona przyzwyczaił już, że po słabym występie wchodzi na wyżyny możliwości. Polska gwiazda porno miała pokazać nagie piersi po meczu Polaków:

Sonda
Czy Robert Lewandowski strzeli co najmniej jednego gola na mundialu w Katarze?

Jakie są REALNE szanse Polski na mundialu?

Posłuchajcie! Oceniają Borek, Engel i Żewłakow!

Listen to "Oceniamy szanse Polaków na mundialu. Komentują Żewłakow, Engel, Borek. SuperSport+." on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze