Legendarny głos na mundialu

Dariusz Szpakowski skomentował jeden mecz i w sieci zaczęło grzmieć. TVP miało podjąć sensacyjną decyzję

2022-11-25 14:57

Dariusz Szpakowski jest jednym z dziennikarzy który został wyznaczony do komentowania meczów na mistrzostwach świata w Katarze w stacji TVP. Legendarny komentator dostał zdecydowanie mniej meczów do komentowania niż reszta kolegów po fachu, a pierwsze starcie skomentował na sam koniec 1. kolejki fazy grupowej mistrzostw świata, a był to mecz Brazylia – Serbia. Fani i dziennikarze mocno zareagowali na komentarz Szpakowskiego i może się okazać, że TVP podejmie bardzo odważną decyzję w jego sprawie.

Dariusz Szpakowski relacjonuje swoje 12 mistrzostwa świata w karierze. Już wcześniej legendarny komentator zapowiedział, że ta impreza będzie ostatnim mundialem, przy którym będzie pracował w tej roli, co wywołało spore poruszenie wśród kibiców. W przedmundialowych planach Dariusz Szpakowski miał wpisane jedynie cztery spotkania do komentowania, choć było niemal pewne, że pojawi się przed mikrofonem także w fazie pucharowej. Po pierwszym meczu skomentowanym przez Szpakowskiego na mistrzostwach świata w Katarze fani byli jednak zachwyceni. TVP miało podjąć już decyzję, co do dalszych planów względem Szpakowskiego na mundialu.

TVP może dać Szpakowskiemu wyjątkowy mecz

Komentarze na temat pracy Szpakowskiego przy meczu Brazylia – Serbia były podzielone – część fanów wskazywała na pewne wpadki Dariusza Szpakowskiego, ale wielu kibiców podkreślało, że żaden inny komentator nie potrafi wprowadzić tak emocjonującej atmosfery do meczu. Zdaniem Tomasza Włodarczyka z portalu Meczyki.pl, TVP może w wyjątkowy sposób uhonorować legendę.

W tej chwili wiadomo, że Szpakowski skomentuje jeszcze trzy mecze fazy grupowej mistrzostw świata: Niemczy – Hiszpania, Chorwacja – Belgia oraz Kamerun – Brazylia. Jak twierdzi Włodarczyk, aby uhonorować Szpakowskiego, TVP chce powierzyć mu komentowanie także wielkiego finału całej imprezy! Byłaby to z pewnością bardzo odważna decyzja.

Jerzy Brzęczek SZCZERZE z Kataru. To BRUTALNY ZAWÓD...

TO będzie najważniejszy mecz Polaków na mundialu!

Posłuchaj komentarza przed spotkaniem z Arabią Saudyjską!

Listen to "Z Arabią Saudyjską GRAMY O ŻYCIE. Komentarze przed meczem." on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze