Jan Tomaszewski, Maciej Szczęsny

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express, Marek Zieliński/Super Express Jan Tomaszewski, Maciej Szczęsny

specjalne łączenie

Jan Tomaszewski i Maciej Szczęsny na gorąco po meczu Polska - Chile! Specjalne łączenie przed mistrzostwami świata w Katarze

2022-11-16 21:59

Już tylko kilka dni dzieli reprezentację Polski od pierwszego meczu na mistrzostwach świata w Katarze, jednak tuż przed wyjazdem na Bliski Wschód, kadra prowadzona przez Czesława Michniewicza zmierzyła się jeszcze z Chile na stadionie Legii Warszawa. Po meczu nie mogło oczywiście zabraknąć opinii naszych ekspertów, Jana Tomaszewskiego i Macieja Szczęsnego.

Kibice reprezentacji Polski myślami mogą już być na mistrzostwach świata w Katarze, które rozpoczynają się lada dzień. Do pierwszego meczu kadry prowadzonej przez Czesław Michniewicza na turnieju zostało już tylko kilka dni, co jeszcze bardziej podgrzewa atmosferę. Zanim jednak Biało-czerwoni wybiorą się do Kataru, czekało ich kilka dni zgrupowania w Polsce, a także kontrolny mecz z Polska - Chile, który odbył się na stadionie Legii Warszawa. Po spotkaniu oczywiście nie mogło zabraknąć komentarzy naszych ekspertów.

Specjalne łączenie z Janem Tomaszewskim i Maciejem Szczęsnym! Eksperci Super Expressu na gorąco po meczu Polska - Chile

Jan Tomaszewski oraz Maciej Szczęsny już kilkukrotnie gościli w programie "Katar Express" Super Expressu, jako nasi eksperci, komentując chociażby powołania Czesława Michniewicza na mundial, czy towarzysząc nam podczas przylotu zawodników na zgrupowanie. Teraz przyszedł czas na ich oceny spotkania Polska - Chile, które było ostatnim sprawdzianem kadry Michniewicza przed mistrzostwami świata. Specjalne łączenie z Janem Tomaszewskim i Maciejem Szczęsnym po meczu Polska - Chile już w najbliższy czwartek 17 listopada o godzinie 10:00! Bądźcie z nami!

Sonda
Czy Kamil Grabara powinien jechać na mistrzostwa świata w Katarze?
Jan Tomaszewski OCENIA POWOŁANIA Michniewicza!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze