Jerzy Brzęczek nie owijał w bawełnę! Wymownie podsumował swoje dokonania w reprezentacji Polski

Jerzy Brzęczek pojawił się na mistrzostwa świata w Katarze, jednak nie w roli selekcjonera reprezentacji Polski, a jako jeden z ekspertów "TVP Sport". W swojej ostatniej rozmowie z "Super Expressem" były selekcjoner Biało-czerwonych nie tylko ocenił występ piłkarzy w meczu Polska - Meksyk, ale przy okazji także ocenił swoje dokonania w kadrze i jak twierdzi, nie ma powodów do wstydu.

Przygoda Jerzego Brzęczka z reprezentacji Polski bez dwóch zdań była bardzo wyboista i zakończyła się nieoczekiwanie, kiedy ówczesny prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek zdecydował się zwolnić selekcjonera, którego na chwilę przez Euro 2021 zastąpił Paulo Sousa. Pomimo awansu na mistrzostwa Europy, Jerzy Brzęczek nie miał okazji pojechać z reprezentacją na duży turniej, a teraz pojawił się w Katarze jako jeden z ekspertów "TVP Sport". Przy okazji były selekcjoner porozmawiał z "Super Expressem" i podzielił się swoimi przemyśleniami po meczu Polska - Meksyk, a także miał okazję zdradzić, jak on ocenia swoją przygodę z reprezentacją. 

Wymowne słowa Jerzego Brzęczka! Tak były selekcjoner reprezentacji Polski podsumował swoją pracę z Biało-czerwonymi

Były trener Biało-czerwonych nie ma sobie nic do zarzucenia, o czym świadczy przede wszystkim awans na Euro 2021. - Mając taką szansę i realizując cele liczysz na to, że będziesz później tym selekcjonerem, który poprowadzi tę reprezentację, ale z drugiej strony to jest brutalny zawód (...) Ja mogę patrzeć tylko ciągle z głową podniesioną do góry, z tego co zrobiłem dla tej reprezentacji. Pomimo krytyki zrealizowaliśmy nasze cele i kliku zawodników, którzy teraz grają u selekcjonera Michniewicza dostali szansę też u mnie. Każdy z nas popełnia błędy i ja również je popełniałem, ale z tą grą i naszym stylem nie było tak źle - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" były selekcjoner. Zobaczcie całą rozmowę z Jerzym Brzęczkiem w naszym materiale poniżej!

Sonda
Czy Robert Lewandowski strzeli co najmniej jednego gola na mundialu w Katarze?
Jerzy Brzęczek SZCZERZE z Kataru. To BRUTALNY ZAWÓD...
Najnowsze