Grzegorz Krychowiak, Wojciech Szczęsny, Robert Lewandowski

i

Autor: fot. Łukasz Grochala/cyfrasport Grzegorz Krychowiak, Wojciech Szczęsny, Robert Lewandowski

Konferencja kadry

Konferencja przed meczem Polska - Meksyk. Oglądaj na żywo! Szczęsny, Krychowiak i Michniewicz

2022-11-21 10:07

Ruszyły piłkarskie mistrzostwa świata! We wtorek 22 listopada odbędzie się pierwszy mecz reprezentacji Polski na mundialu. Biało-czerwoni zagrają z Meksykiem. W poniedziałek odbędzie się konferencja prasowa przed meczem. Pojawią się na niej Wojciech Szczęsny, Grzegorz Krychowiak i Czesław Michniewicz. Oglądaj na żywo konferencję przed Polska - Meksyk na Sport.se.pl.

Czy reprezentacja Polski pierwszy raz w XXI wieku wyjdzie z fazy grupowej piłkarskich mistrzostw świata? Podopieczni Czesława Michniewicza mogą wykonać pierwszy krok w tym kierunku 22 listopada. Mecz Polska - Meksyk może być kluczowy dla losów potencjalnego awansu do fazy pucharowej. Nic dziwnego, że atmosfera powoli robi się gorąca. Oczekiwania są naprawdę duże. Przed meczem dojdzie do konferencji przedmeczowej.

Polska - Meksyk. Oglądaj konferencję przed meczem na żywo!

Konferencja przed meczem Polska - Meksyk odbędzie się 21 listopada o godzinie 12:00 czasu polskiego (14:00 w Katarze). Pojawią się na niej dobrzy znajomi Grzegorz Krychowiak i Wojciech Szczęsny. Nie zabraknie także selekcjonera Czesława Michniewicza.

Oglądaj konferencję przed meczem Polska - Meksyk na Sport.se.pl od godziny 12:00!

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Meksyk?
Test polskich pierogów w Katarze! Byliśmy w restauracji "Polka" w Doha
Najnowsze