Cezary Kulesza, Czesław Michniewicz

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Cezary Kulesza, Czesław Michniewicz

Nowe informacje!

Kulesza podejmie decyzję w sprawie Michniewicza jeszcze przed świętami

2022-12-15 18:24

Ważą się losy Czesława Michniewicza w reprezentacji Polski. Selekcjoner dalej chce pracować z kadrą, PZPN się waha. Decyzję ma podjąć jeszcze przed świętami. Prezes Cezary Kulesza i zarząd przesłuchali dziś selekcjonera.

Michniewicz spotkał się z prezesem Cezarym Kuleszą i wiceprezesami na specjalnym zarządzie związku. Spotkanie trwało lekko ponad godzinę, a na nim wciąż obecny selekcjoner zdał specjalny raport z Kataru. – Mieliśmy do niego mnóstwo pytań, Czesław Michniewicz dokładnie na nie odpowiedział. Zreferował nam każdy temat. Po tym spotkaniu mieliśmy jeszcze zarząd – powiedział „Super Expressowi” Kulesza.

Definitywne decyzje nie zostały podjęte, Michniewicz musi uzbroić się więc w cierpliwość. Obecny (wciąż) selekcjoner tłumaczył się nie tylko przed Kuleszą, lecz także przed wiceprezesami PZPN. Jego pracę ostatecznie ocenią: Wojciech Cygan (zajmujący się w PZPN piłkarstwem profesjonalnym, ale będący również we władzach Rakowa Częstochowa), Henryk Kula (człowiek od spraw finansowych i organizacyjnych), Mieczysław Golba (wiceprezes ds. zagranicznych), szef szkolenia Maciej Mateńko i Adam Kaźmierczak, w PZPN ekspert od piłki amatorskiej.

Po 32 latach polscy sędziowie znów w finale mistrzostw świata! Michał Listkiewicz zdradza tajemnicę naszej trójki: tak koncentrują się przed każdym meczem

Prezes Kulesza i piątka wiceprezesów w najbliższych dniach spotka się ponownie. Panowie odbędą wewnętrzne rozmowy, po których podejmą ostateczne decyzje. – Będzie to dyskusja z wiceprezesami, już na spokojnie, bez obecności trenera Michniewicza – zapewnia Kulesza. – Chcemy spotkać się jak najszybciej, by podjąć decyzję przed świętami – powiedział.

Leo Messi zapewni Argentynie tytuł? Guillermo Barros Schelotto przed finałem mundialu z Francją [TYLKO U NAS]

Powrót reprezentacji Polski z Mistrzostw Świata w Katarze
Sonda
Czy Czesław Michniewicz nadal powinien być selekcjonerem reprezentacji Polski?
Najnowsze