Luka Modrić

i

Autor: Cyfra Sport Luka Modrić

Podjął decyzję!

Luka Modrić podjął decyzję, na którą czekali wszyscy kibice. Mówiono, że zakończy karierę, zabrał głos!

2022-12-17 22:23

Luka Modrić postanowił zabrać głos po skończonym meczu o trzecie miejsce na mistrzostwach świata. Chorwat, który według pogłosek medialnych, miał starciem o trzecie miejsce na świecie zakończyć swoją przygodę z reprezentacją stwierdził, że będzie jeszcze w niej występować!

Luka Modrić przez ostatnich kilka dni był na ustach wszystkich kibiców na świecie. Wydawało się bowiem, że mecz kapitana reprezentacji Chorwacji przeciwko Maroku będzie tym ostatnim, które rozegra w barwach kadry narodowej. Ostatecznie jednak, w pomeczowym wywiadzie pomocnik Realu Madryt stwierdził, że jego przygoda z drużyną narodową się nie zatrzymuje, a on sam podjął decyzję o tym, aby zostać na dłużej.

Luka Modrić pozostaje w reprezentacji Chorwacji! Ma plan na najbliższe miesiące

- Kiedy awansowaliśmy do finału, byłem w tej drużynie, więc byłoby to bez sensu, gdybym nie zagrał w Lidze Narodów. Potem zobaczymy, ale teraz zdecydowanie chcę zostać i zagrać w Lidze Narodów - wyznał zawodnik Realu Madryt w rozmowie z telewizją HTV.

Jak stwierdził Modrić, bardzo mu przykro, że Chorwacja nie sięgnęła po złoto imprezy, ale ostatecznie jest bardzo dumny z tego, co osiągnął z kadrą.

-  Chcieliśmy złota, byliśmy blisko. Niestety nam się to nie udało i jest nam przykro, ale ostatecznie możemy być szczęśliwi i dumni z tego, co zrobiliśmy i jak zagraliśmy w tym turnieju. Wracamy do Chorwacji jako zwycięzcy, tego chcieliśmy i to osiągnęliśmy. Teraz bawmy się i cieszmy tym, co zrobiliśmy. To wielka sprawa - mówił kapitan chorwackiej kadry.

Jak stwierdził sam Chorwat, chce jak na razie skupić się na rozgrywkach Ligi Narodów, a potem podejmie ostateczną decyzję. Jak na razie jednak z kadry narodowej rezygnować nie zamierza.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze