Galeria memów

Najlepsze MEMY po Niemcy - Japonia. "Co tam sąsiedzie?" [GALERIA]

2022-11-23 19:26

Wielu kibiców z Niemiec śmiało się po meczu Polski, która zremisowała 0:0 z Meksykiem. Teraz swoje pięć minut mają Polacy. Po wtopie naszych zachodnich sąsiadów z Japonią 1:2, dużo bliżej pożegnania się z mundialem jest ekipa Niemiec. Zebraliśmy dla Was najlepsze memy po meczu Niemcy - Japonia (1:2). Internauci nie mieli litości dla obnażonych "Die Mannschaft".

Nie brakowało złośliwości ze strony Niemiec pod adresem Polaków. Biało-czerwoni zremisowali bezbramkowo z Meksykiem. Sporo szpilek zostało wbitych Robertowi Lewandowskiemu, który odszedł z Bayernu Monachium do Barcelony i nie jest już aż tak lubiany. Co zabawne, w środę 23 listopada to Niemcy zaliczyli dotkliwą wpadkę i mogą mieć teraz poważne problemy. Japonia wygrała 2:1 z naszymi zachodnimi sąsiadami i sprawiła ogromną sensację. Z tego powodu "Die Mannschaft" w weekend mogą się pożegnać z mundialem po meczu z Hiszpanią.

Najlepsze memy po meczu Niemcy - Japonia. Zobacz galerię

Internauci nie mieli litości dla Niemców po ich klęsce. Polscy fani zalali internet falą śmiesznych memów. Najlepsze z nich zebraliśmy dla Was i przedstawiamy je w galerii. Zobaczcie najśmieszniejsze memy po meczu Niemcy - Japonia.

Piękne fanki na Polska - Meksyk. Zjawiskowa brunetka z Polski przykuła uwagę fotoreporterów! Zostanie miss?

Tak mieszka szef FAME MMA. Niesamowita historia miłości Krzysztofa Rozpary

Które Mistrzostwa Świata były dla polskich piłkarzy najbardziej udane?

Włącz podcast i sprawdź, czy pamiętasz największe sukcesy polskiej kadry!

Listen to "Sukcesy Polaków na Mundialach. Gość specjalny Władysław Żmuda. SUPERSPORT +" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze