Galeria zdjęć

Piękne fanki na Polska - Meksyk. Zjawiskowa brunetka z Polski przykuła uwagę fotoreporterów! Zostanie miss?

2022-11-22 17:38

Reprezentacja Polski wystartowała w walce o mistrzostwo świata. Biało-czerwoni we wtorek, 22 listopada, mierzą się z Meksykiem w meczu otwarcia. Na trybunach nie zabrakło zjawiskowych fanek. Czujne oko fotoreporterów zwróciło uwagę na zjawiskową brunetkę. Czy zostanie polską miss mistrzostw świata w Katarze? Zobacz zdjęcia w naszej galerii!

Mistrzostwa świata rozpoczęły się w niedzielę, 20 listopada, ale dla nas prawdziwe emocje ruszyły we wtorek. Podopieczni Czesława Michniewicza zagrali w meczu Polska – Meksyk. Na trybunach pojawiły się dziesiątki tysięcy kibiców. Wśród nich nie zabrakło osób przebranych w wymyślne stroje. Na trybunach wyróżniały się także zjawiskowe Polki. Czy jedna z nich zostanie miss tegorocznej imprezy?

Niebywałe, czego dokonał Kamil Glik w meczu z Meksykiem. Wyjątkowy moment, nikt mu tego nie zabierze

Piękne fanki na Polska – Meksyk. Zobacz galerię z kibicami.

Meksykańscy kibice od dawna słyną z niezwykłych strojów. Fani w nietypowych maskach przeważali na trybunach stadionie 974. Na zdjęciach nie brakuje także polskich fanów, których było jednak zdecydowanie mniej.

Tak Andrzej Duda oglądał mecz Polska - Meksyk. Tłum żołnierzy obok prezydenta

Jedna z fanek przykuła uwagę nieco mocniej. Fotoreporterzy skupili się na pięknej brunetce w koszulce Polski z szalikiem w narodowych barwach. Czy zostanie naszą miss mundialu? Zobaczcie zdjęcia w galerii poniżej!

MARINA - WOJTEK ŚWIETNIE BY SIĘ ODNALAZŁ W MUZYCE!
Listen to "Z Arabią Saudyjską GRAMY O ŻYCIE. Komentarze przed meczem." on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze