MŚ 2022: Reprezentacja Polski. Trener, skład, kadra, gwiazdy, kiedy mecze mundial 2022

i

Autor: Cyfrasport MŚ 2022: Reprezentacja Polski. Trener, skład, kadra, gwiazdy, kiedy mecze mundial 2022

Wytypował wynik!

Osiołek Zidane wytypował wynik Meksyk - Polska. Nie miał wątpliwości, to ta drużyna wygra mecz

2022-11-22 9:57

Osiołek Zidane, zamieszkujący wrocławskie ZOO, został wskazany do wytypowania meczu między Meksykanami a Polakami. Zwierzak, który zdaniem swoich opiekunów, ma wysoką skuteczność we wskazywaniu wyniku, pokazał, kto jego zdaniem wyjdzie ze starcia zwycięsko. Mamy nagranie, osiołek nie miał wątpliwości.

Reprezentacja Polski w piłki nożnej rozegra dziś bardzo ważne spotkanie w fazie grupowej mistrzostw świata. Podopieczni Czesława Michniewicza zagrają przeciwko Meksykowi i emocje przed tym spotkaniem zaczynają powoli ogarniać wszystkich fanów sportu w Polsce. We wrocławskim ZOO doszło do dość ciekawych scen. Osiołek o jakże piłkarskim imieniu, Zidane, został poproszony o wytypowanie zwycięzcy spotkania Meksyk - Polska. Osąd zwierzaka był jasny. Mamy nagranie.

Osiołek Zidane typuje wynik meczu Meksyk - Polska. Nie ma cienia wątpliwości

Trend związany z typowaniem przez zwierzęta wyników ważnych spotkań jest w piłkarskim świecie od dawna i praktycznie co każdą większą imprezę piłkarską, wraca. Tym razem, we wrocławskim ZOO, osiołek Zidane wytypował zwycięzcę spotkania Meksyk - Polska i bez cienia wątpliwości wskazał na drużynę prowadzoną przez Czesława Michniewicza. Jego opiekuni przekonują, że skuteczność zwierzątka jest bardzo duża. 

- Jest wielkim fanem futbolu, ale lubi bawić się zarówno piłką do nogi, jak i do koszykówki. Od wielu lat typuje wyniki ważnych meczów. Jego skuteczność jest wysoka, rzadko się myli - mówi Anna Radzikowska, opiekun Rancza i Dziecińca w Zoo Wrocław, cytowana przez "Wrocław.pl".

Sonda
Czy Polacy wyjdą z grupy na mistrzostwach świata w Katarze?

Ile goli strzeli Polska? Które mecze możemy wygrać?

Szanse Polski oceniają Borek, Engel i Żewłakow. POSŁUCHAJ!

Listen to "Oceniamy szanse Polaków na mundialu. Komentują Żewłakow, Engel, Borek. SuperSport+." on Spreaker.
Najnowsze