Polska - Francja MEMY

Polska - Francja MEMY: Polacy wracają do domu! Koniec mundialu dla piłkarzy Czesława Michniewicza Najlepsze MEMY po meczu Polska - Francja

2022-12-04 17:45

Takiego meczu reprezentacji Polski z pewnością niewielu się spodziewało. Piłkarze Czesława Michniewicza przed meczem Polska - Francja byli skazywani na sromotną porażkę, jednak Biało-czerwoni wyszli na murawę bez żadnych kompleksów. To jednak nie wystarczyło, aby pokonać mistrzów świata z 2018 roku, a to z kolei zrodziło masę prześmiewczych memów, które podsumowały mecz Polska - Francja. Zobaczcie najlepsze z nich!

Kiedy reprezentacja Polski wyszła z grupy razem z Argentyną jasne stało się, że już na początku fazy pucharowej, Biało-czerwoni będą musieli mierzyć się z jednym z faworytów do wygrania całego mundialu, czyli reprezentacją Francji. Już na długo przed pierwszym gwizdkiem sędziego, piłkarze prowadzeni przez selekcjonera Czesława Michniewicza skazywani byli nie tylko na porażkę, ale także na prawdziwy łomot. Biało-czerwoni pokazali jednak, że potrafią zagrać dobre spotkanie, ale mimo to nie zabrakło prześmiewczych memów, które podsumowały mecz Polska - Francja. 

Memy po meczu Polska - Francja! Biało-czerwoni wracają do domu. Koniec mundialu dla reprezentacji Polski

Pomimo walki i realizowania planów taktycznych przygotowanych przez selekcjonera Czesława Michniewicza, reprezentacja Polski musiała uznać wyższość rywali, a ty samym żegna się z mundialem w Katarze i wraca do domu po meczu 1/8 finału. Internauci docenili m.in. Wojciecha Szczęsnego, który po raz kolejny pokazał, że wszedł na niesamowity poziom i kilkukrotnie ratował skórę reprezentacji Polski. Nie zabrakło również żartów z Michniewicza, czy Lewandowskiego. Zobaczcie najlepsze memy z meczu Polska - Francja, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Jak oceniasz grę Polaków w meczu z Francją?

Jak kadra Michniewicza wypadła na tle dawnych sukcesów Polski na mundialach?

W przeszłości Polska strzelała mnóstwo bramek! POSŁUCHAJ!

Listen to "Sukcesy Polaków na Mundialach. Gość specjalny Władysław Żmuda. SUPERSPORT +" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze