Polska - Szwecja O KTÓREJ GODZINIE? Baraże MŚ 2022: Polska - Szwecja GODZINA meczu

i

Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI / SUPER EXPRESS Polska - Szwecja O KTÓREJ GODZINIE? Baraże MŚ 2022: Polska - Szwecja GODZINA meczu

Polska - Szwecja O KTÓREJ GODZINIE? Baraże MŚ 2022: Polska - Szwecja GODZINA meczu. Finał baraży Polska - Szwecja DZISIAJ 29.03.2022 O której?

2022-03-29 12:25

Polska - Szwecja O KTÓREJ GODZINIE? Mecz Polska - Szwecja GODZINA. KIEDY gra Polska o której mecz Polska - Szwecja DZISIAJ 29.03.2022? Jedziemy na mundial?! Biało-czerwoni potrzebują tylko jednego zwycięstwa, by zapewnić sobie wyjazd do Kataru. W słynnym "Kotle Czarownic" dojdzie do, miejmy nadzieję, niezapomnianego na lata spotkania Polska - Szwecja. Podopieczni Czesława Michniewicza powalczą o prawo gry na mistrzostwach świata. Ale czeka ich naprawdę niełatwe zadanie! Mecz Polska - Szwecja GODZINA. KIEDY gra Polska o której mecz Polska - Szwecja DZISIAJ? Polska - Szwecja O KTÓREJ GODZINIE?

Polska - Szwecja O KTÓREJ GODZINIE? KIEDY gra Polska w finale baraży?

Reprezentacja Polski staje przed wielką szansą na wyjazd na kolejne mistrzostwa świata z rzędu. O wszystkim zadecyduje wtorkowy mecz Polska - Szwecja. Podopieczni Czesława Michniewicza nie będą mieli łatwo. To będzie naprawdę ciężki pojedynek. Biało-czerwoni zdają sobie sprawę, że starcie będzie mocne. - Zaczęliśmy analizować Szwedów już wcześniej, a potem przyspieszyliśmy te prace, gdy się dowiedzieliśmy, że nie zagramy z Rosją. O Szwedach wiem dużo, może nawet za dużo, bo czasem rano się budzę ze Szwedami przed oczami - żartował podczas konferencji prasowej selekcjoner Czesław Michniewicz.

Niestety, Szwedzi nie są wygodnym rywalem dla Biało-czerwonych. Najświeższą raną i to bardzo bolesną jest porażka z kadrą "Trzech Koron" w meczu podczas mistrzostw Europy. Spotkanie Polska - Szwecja zakończyło się latem zeszłego roku wynikiem 2:3. Także bilans rywalizacji w eliminacjach mistrzostw świata i Europy nie należy do najprzyjemniejszych. Przegraliśmy wszystkie sześć meczów, bilans bramek to 1-12, a w żadnym z pięciu ostatnich nie zdobyliśmy gola.

NIE PRZEGAP! Tak Szwedzi określili Czesława Michniewicza. Określenie, o którym wielu mogło zapomnieć

Na boisku na pewno nie zabraknie lidera naszej kadry Kamila Glika. Ten przyznał, że nie wyklucza kontynuowania kariery reprezentacyjnej jeszcze długi czas. - Dla takich spotkań gra się w piłkę, w reprezentacji. Nie myślę o tym, co będzie za rok, dwa, trzy, życie pokaże. Dla mnie awans na czwarty turniej (ME i MŚ) z rzędu byłby spełnieniem marzeń. W ostatnich kilkunastu latach reprezentacja takiego meczu, decydującego o wszystkim, nie rozgrywała. Czasu nie da się oszukać, ale jeśli po tym mundialu – na który, jestem przekonany, pojedziemy – będę nadal potrzebny kadrze, to oczywiście będę w niej grał. Dlaczego mam rezygnować z czego, co mi sprawia przyjemność - mówił na konferencji lider naszej defensywy.

Zobacz także: Szwedzi już węszą spisek? Chodzi o kluczową postać w meczu, widzą w tym spore kontrowersje

Polska - Szwecja KIEDY MECZ? O której godzinie?

Mecz Polska - Szwecja odbędzie się we wtorek, 29 marca. Początek spotkania Polska - Szwecja o wyjazd na baraże zaplanowano na GODZINĘ 20:45. Chwilę wcześniej ruszy relacja na żywo w portalu sport.se.pl, na którą serdecznie zapraszamy!

Lewandowski czy Ibrahimović? Kto tego dokonał? Sprawdź się w naszym quizie!

QUIZ przed Polska - Szwecja: Lewandowski czy Ibrahimović?

Pytanie 1 z 10
Kto zagrał więcej meczów w reprezentacji narodowej?
Jan Tomaszewski MASAKRUJE Rybusa i Szymańskiego! Dostało im się za grę dla Rosji | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze