Sprawa jest poważna

Potworne wieści o kolejnej ikonie futbolu! Legendarny Overmars miał udar, szokujące doniesienia

2022-12-30 19:49

Ostatnie dni dla fanów futbolu naprawdę nie są łatwe. Najpierw całą Polskę obiegła informacja o śmierci Andrzeja Iwana, a niedługo później świat pogrążył się w żałobie po śmierci jednego z najwybitniejszych zawodników wszech czasów – Pele. Niestety, to nie koniec złych informacji. W ostatnich godzinach do szpitala z udarem trafił bowiem były reprezentant Holandii i jeden z najlepszych piłkarzy w historii tego kraju – Marc Overmars. Jego życiu nie zagraża na szczęście niebezpieczeństwo

Kim jest Marc Overmars?

Marc Overmars jest jednym z najlepszych piłkarzy w historii reprezentacji Holandii, dla której zanotował podczas kariery 86 meczów i zdobył 17 bramek. Overmars jest wychowankiem Go Ahead Eagles, a następnie występował jeszcze w barwach takich zespołów jak Willem II Tillburg, Ajax Amsterdam, Arsenal, oraz FC Barcelona. Buty na kołku oficjalnie zawiesił w 2011 roku, będąc piłkarzem rodzimego SV Epe. Po zakończeniu kariery zajął się pracą na stanowiskach dyrektorskich m.in. w Go Ahead Eagles oraz Ajaxie. Od marca 2022 roku pełnił funkcję dyrektora technicznego belgijskiego klubu Royal Antwerp.

Pele nie żyje. Piłkarski świat żegna i opłakuje legendę futbolu. Poruszające słowa w Internecie

Overmars trafił do szpitala

Niestety, ostatnie dni są dla fanów futbolu bardzo trudne. Najpierw całą Polskę obiegła bowiem informacja o śmierci Andrzeja Iwana, kilka dni później świat opłakiwał natomiast odejście Pelego. Najwyraźniej nie jest to jednak koniec złych informacji, w ostatnich godzinach do szpitala trafił bowiem były reprezentant Holandii – Marc Overmars. Jak przekazano, 49-latek w nocy z czwartku na piątek źle się poczuł. Trafił do placówki medycznej, gdzie zdiagnozowano u niego delikatny udar. – Czuje się dobrze, ale przez pewien czas będzie musiał odpoczywać – poinformowano w oficjalnym komunikacie. Najważniejsze jest jednak to, że życiu Holendra nie zagraża niebezpieczeństwo. Rodzina ani klub w najbliższym czasie nie będą w najbliższym czasie udzielać dalszych komentarzy w tej sprawie.

Sonda
Pamiętasz Marca Overmarsa z boiska?
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze