Przepowiedź Jasnowidza Jackowskiego szokuje. COŚ stanie się na mundialu 2022! Czy chodzi o ekipę Michniewicza?

i

Autor: PAWEŁ SKRABA / SUPER EXPRESS & ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER Przepowiedź Jasnowidza Jackowskiego szokuje. COŚ stanie się na mundialu 2022! Czy chodzi o ekipę Michniewicza?

Wielka wizja

Niepokojąca wizja jasnowidza Jackowskiego przed mundialem w Katarze! Zahaczył o reprezentację Polski i nie ma wątpliwości

2022-11-13 17:38

Wielkimi krokami zbliżają się piłkarskie mistrzostwa świata 2022. W tym roku piłkarze zmierzą się na boiskach w Katarze. Już od 20 listopada fani piłki nożnej będą mogli kibicować swoim piłkarskim idolom. Jak na tle reprezentacji innych krajów wypadnie Polska? Czy ekipa Michniewicza sobie poradzi? Zapytaliśmy o to jasnowidza Jackowskiego. Tylko Super Expressowi zdradził, jak poradzi sobie reprezentacji Polski na mundialu 2022 w Katarze.

Jak na mundialu 2022 w Katarze poradzi sobie polska drużyna? Czy nasi piłkarze wrócą do kraju z medalem, czy raczej z gorzkim smakiem porażki? Jak poradzi sobie reprezentacja Polski? O to, czy mamy szanse na wygraną na mundialu zapytaliśmy najsłynniejszego jasnowidza w Polsce, Krzysztofa Jackowskiego. Tylko Super Expressowi zdradził, co zobaczył w swojej najnowszej wizji dotyczącej reprezentacji Polski na MŚ 2022 w Katarze. Czy obecność najlepszego napastnika, Roberta Lewandowskiego, pomoże nam sięgnąć po złoto? Przeczytaj przepowiednię jasnowidza Jackowskiego.

MŚ Katar 2022: Jak reprezentacja Polski poradzi sobie na mundialu?

- Nie wiem – nie krył jasnowidz Jackowski. - Powiem, że ten mundial może się okazać historycznym mundialem z pewnego względu. Przez to, że jest mnóstwo kibiców i oni czekają na ten mundial. Ja także. Zatrzymam się tylko na tej części poczucia, co teraz powiem – zastrzegł w rozmowie z Super Expressem jasnowidz Jackowski. - Może to być bardzo historyczny mundial, ale nie z powodu polskiej drużyny. Absolutnie, tylko z powodu całkiem innego. Jakiego? To zostawiam to tylko sobie, ponieważ gdybym się pomylił, to widzowie i kibice prawdopodobnie zjedliby mnie na obiad – zakończył swoją wizję mundialu 2022 w katarze jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Jackowski miał wielką wizję w sprawie Lewandowskiego w Barcelonie! Nie zostawił złudzeń, rozegra się wielka walka

Niepokojąca wizja jasnowidza Jackowskiego przed mundialem w Katarze! Zahaczył o reprezentację Polski i nie ma wątpliwości

Wierzycie w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego? Koniecznie oddajcie głos w naszej sondzie, którą znajdziecie poniżej.

Chcesz więcej przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego, jasnowidza z Człuchowa? Zajrzyj do galerii zdjęć. Tam jedna z najbardziej przerażających przepowiedni jasnowidza Jackowskiego: Totalnie przerażająca wizja jasnowidza Jackowskiego! "Część Polski będzie poligonem". Polakom grozi niebezpieczeństwo?!

Sonda
Czy Polacy odniosą sukces na mundialu w Katarze?
Jasnowidz o tym co czeka Polskę
Listen to "MUNDIAL W KATARZE. Oceniamy grupy. NIESPODZIANKI. FAWORYT. [Super SPORT]" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze