Kylian Mbappe i Robert Lewandowski

i

Autor: East News Kylian Mbappe i Robert Lewandowski

spotkanie na szczycie

Sensacyjne doniesienia przed meczem Polska - Francja! Lewandowski spotkał się z Mbappe, Francuz próbował przekabacić "Lewego"

2022-12-02 17:06

Reprezentacja Polski przygotowuje się do jednego z najważniejszych meczów kadry w ostatnich latach, kiedy to w 1/8 finału mistrzostw świata będziemy walczyć z Francją, a tymczasem w tamtejszych mediach wybuchła prawdziwa bomba. Na kilka dni przed spotkaniem "Le Parisien" poinformował bowiem, że Robert Lewandowski miał spotkać się z Kylianem Mbappe jeszcze przed mistrzostwami świata. Wiemy po co.

Pomimo porażki w ostatnim meczu fazy grupowej mistrzostw świata w Katarze, reprezentacja Polski awansował do fazy play-off i już za kilka dni zmierzy się w 1/8 finału z Francuzami. Czesław Michniewicz już zdążył uczcić ten sukces, a tymczasem na chwilę przed meczem niczym bomba gruchnęła wieść o potajemnym spotkaniu Roberta Lewandowskiego i Kyliana Mbappe. Francuzi ujawnili również, dlaczego kapitan reprezentacji Polski spotkał się z gwiazdorem francuskiej kadry. 

Ujawnili informacje o potajemnym spotkaniu Lewandowskiego z Mbappe! Sensacyjne doniesienia z Francji

Jak informuje "Le Parisien", Robert Lewandowski i Kylian Mbappe mieli spotkać się już pół roku temu, jednak informacje o tym spotkaniu ujawnione zostały dopiero teraz, na kilka dni przed meczem Polska - Francja. Jak możemy dowiedzieć się z doniesień francuskich dziennikarzy, do spotkania Lewandowskiego i Mbappe miało dojść już w maju, kiedy władze Paris Saint-Germain przedłużyły kontrakt z Francuzem. To właśnie wtedy Mbappe miał próbować przekabacić Roberta, aby ten przyszedł do klubu ze stolicy Francji. 

Sensacyjne doniesienia przed meczem Polska - Francja! Lewandowski spotkał się z Mbappe, próbował przekabacić "Lewego"

Jak już wiemy, operacja Kyliana Mbappe i PSG zakończyła się fiaskiem, jednak gwiazdor "Paryżan" miał przekonywać "Lewego" do przenosin mówiąc mu, że uważa go za niezbędnego zawodnika w składzie, jeśli PSG kiedykolwiek ma sięgnąć po Ligę Mistrzów. Ostatecznie jednak kapitan reprezentacji Polski nie skorzystał z oferty i przeniósł się do Barcelony. 

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Francja w 1/8 finału MŚ w Katarze?
Zawodnicy Gromdy obstawiają wynik meczu Polska - Argentyna
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze