Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

tak uczcił awans

Tak Czesław Michniewicz świętuje wyjście z grupy na mundialu w Katarze! Nie mógł wybrać lepszego miejsca

2022-12-01 18:48

Pomimo porażki 0:2 z Argentyną w ostatnim meczu fazy grupowej mistrzostw świata w Katarze, reprezentacja Polski prowadzona przez Czesława Michniewicza wywalczyła awans do kolejnej fazy turnieju i już może przygotowywać się do meczu z Francją w 1/8 finału. Trener polskich piłkarzy postanowił uczcić ten sukces i wybrał się w specjalne miejsce, które przed kilkoma dniami odwiedzili już piłkarze Biało-czerwonych.

Kiedy reprezentacja Polski wyjeżdżała do Kataru na mistrzostwa świata, fani Biało-czerwonych marzyli o tym, aby podopiecznym selekcjonera Czesława Michniewicza udało się wyjść z grupy. Pomimo porażki 0:2 z Argentyną w ostatnim spotkaniu, Polacy zameldowali się w najlepszej szesnastce turnieju, a wszystko za sprawą skromnej wygranej Meksyku 2:1 z Arabią Saudyjską, która dała Biało-czerwonym drugie miejsce w grupie, za plecami "Albicelestes". To osiągnięcie, Czesław Michniewicz musiał uczcić w odpowiedni sposób.

Czesław Michniewicz postanowił uczcić awans Polaków w wyjątkowym miejscu! Tak selekcjoner reprezentacji Polski świętował wyjście z grupy

Okazuje się, że selekcjoner reprezentacji Polski postanowił udać się ze swoim sztabem trenerskim do jednej z restauracji w Katarze, która może być kojarzona przez wielu internautów, ze względu na postać, która się tam pojawia. Rzecznik Polskiego Związku Piłki Nożnej, Jakub Kwiatkowski postanowił pokazać wszystko na swoim Instagramie. Kilka dni wcześniej, w lokalu pojawili się piłkarze reprezentacji Polski. 

Tak Czesław Michniewicz świętuje wyjście z grupy na mundialu w Katarze! Nie mógł wybrać lepszego miejsca

Selekcjoner reprezentacji Polski wybrał się do "Nusr-Et Steakhous". Właścicielem tej sieci restauracji jest turecki rzeźnik Nusret Gökçe, znany jako "Salt Bae". Mężczyzna swoja popularność w sieci i nie tylko zyskał przez przygotowywanie posiłków przy gościach, gdzie zwieńczeniem jego pracy jest charakterystyczne posypywanie mięsa solą spadającą po jego przedramieniu. 

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Francja w 1/8 finału MŚ w Katarze?
Tak Czesław Michniewicz świętował awans Polaków

i

Autor: Instagram/ kuba_kwiat screen Tak Czesław Michniewicz świętował awans Polaków
Rzecznik PZPN po awansie do 1/8 finału MŚ
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze