Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

i

Autor: Instagram/Anna Lewandowska Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

Nie ukrywa tego!

Tak Anna Lewandowska nazywa swoją rodzinę. Piękne słowa, po poliku płyną nam łzy wzruszenia

2022-12-09 12:37

Anna Lewandowska przeżywa obecnie radosne chwile. Trenerka i ukochana Roberta Lewandowskiego pokazuje ostatnio zdjęcia z wakacji u boku swojego męża i dzieci. Przy okazji najnowszej publikacji gwiazda wyznała, jak nazywa swoją rodzinę. Padły wielkie i wzruszające słowa.

Robert i Anna Lewandowscy przeżywają obecnie bardzo piękne chwile. Po zakończeniu mundialu w Katarze kapitan reprezentacji Polski udał się na zasłużony odpoczynek ze swoją ukochaną - Anną Lewandowską i dziećmi. Trenerka przy okazji urlopu z najbliższymi oznajmiła fanom, jak nazywa swoją rodzinę. Padły wzruszające słowa, łza może polecieć po policzku.

Anna Lewandowska odpoczywa z mężem i dziećmi po mundialu. Użyła wzruszających słów

Robert Lewandowski w trakcie mistrzostw świata w Katarze zdobył dwie bramki i był bardzo istotnym elementem drużyny prowadzonej przez Czesława Michniewicza w trakcie katarskiego czempionatu świata. Tuż po przegranej z Francją, piłkarz Barcelony, zamiast wrócić do Polski z resztą drużyny, udał się na odpoczynek wraz z najbliższymi. Zdjęcia z urlopu piłkarza pojawiają się między innymi na Instagramie Anny Lewandowskiej, która przy okazji ostatniej publikacji wyjawiła, jak nazywa swoją rodzinę. Padły wielkie i wzruszające słowa.

- Moje wszystko - napisała o najbliższych Anna Lewandowska za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Sonda
Lubisz Annę Lewandowską?
KFC w Katarze - TEST. Jak smakuje i ile kosztuje
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze