Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/ annalewandowskahpba Anna Lewandowska

wspomnienia wróciły

Anna Lewandowska przypomniała ogromny stres! Po jednym zdjęciu wszystko wróciło. Jeszcze niedawno to było codziennością

2022-12-08 15:35

Anna Lewandowska odpoczywa po mistrzostwach świata, podczas których reprezentacja Polski odpadła w 1/8 finału. Żona Roberta Lewandowskiego od początku swoich wakacji dzieli się z fanami zdjęciami z rajskimi widokami, a jej ostatnie zdjęcie przykuło uwagę wielu osób. ze względu na przedmiot, który ta dzierży w dłoniach. Od razu przywołała wiele wspomnieć i... stresu.

Po tym, jak reprezentacja Polski zakończyła swój udział w mistrzostwach świata i odpadła w 1/8 finału po porażce z Francją, wielu zawodników Biało-czerwonych, jak chociażby Arkadiusz Milik, udało się na krótkie wakacje, korzystając z trwającej wciąż przerwy w rozgrywkach ligowych. Zdjęciem z rajskiej plaży pochwaliła się również Anna Lewandowska, która bogato relacjonuje w mediach społecznościowych swój urlop. Ostatnie zdjęcie żony Roberta Lewandowskiego przypomniało fanom minione już czasy i przy okazji spory stres, który wiązał się z robieniem zdjęć na wakacjach. 

Jedno zdjęcie Anny Lewandowskiej z wakacji przypomniało dawny stres. Kiedy to była codzienność

Anna Lewandowska pokazała bowiem na swoim Instagramie zdjęcie, na którym siedzi na plaży i wykonuje fotografię aparatem analogowym, który kiedyś można było spotkać niemalże na każdym kroku. Dziś jednak robienie zdjęć jest o wiele prostsze i natychmiast możemy cieszyć się wykonanymi fotografiami, jednak internauci, którzy pamiętają tamte czasy, od razu przypomnieli sobie jak to wyglądało. 

Anna Lewandowska przypomniała ogromny stres! Po jednym zdjęciu wszystko wróciło, Jeszcze niedawno to było codziennością

- Ile to było nieraz nerwów, czy zdjęcie wyszło, czy nie - napisała pod zdjęciem Agata Rubik, przypominając sobie, jak jeszcze nie tak dawno temu robiło się zdjęcia. Wiele osób z przerażeniem odkrywało po powrocie z urlopu i wywołaniu kliszy, że niektóre zdjęcia nie wyszły tak dobrze, jak planowano. Aparaty analogowe wracają jednak do łask, czego najlepszym przykładem jest właśnie Anna Lewandowska, która korzysta z takiego na urlopie. 

Zobaczcie, jak Lewandowska odpoczywa po mundialu, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy podoba ci się Anna Lewandowska?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze