FIFA

i

Autor: Thomas Couto flickr.com FIFA

Wielki trener zrównał FIFA z ziemią! Publicznie obrzucił federację błotem, wszystko przez mundial w Katarze

2022-03-21 21:07

Do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze pozostało coraz mniej czasu, jednak niezmiennie od kilku lat największa impreza na świecie, która ma odbyć się na Bliskim Wschodzie budzi skrajne emocje, niekoniecznie pozytywne. Największe nazwiska w świecie futbolu nie mają jednak zamiaru ukrywać, że organizacja mundialu w Katarze to nie jest dobry pomysł. Głos w tej sprawie zabrał selekcjoner Holandii Louis van Gaal mieszając FIFA z błotem.

Po mistrzostwach świata w RPA i Brazylii, kolejno w 2010 i 2014 roku, przyszedł czas na imprezy zlokalizowane w Rosji oraz Katarze, co spotkało się z ogromnym oburzeniem sporej części kibiców futbolu, a także trenerów, czy dziennikarzy. Szczególnie oberwało się imprezie, która odbędzie się na Bliskim Wschodzie, przede wszystkim ze względu na tragiczne warunki pracowników, którzy pracują na placach budowy ogromnym obiektów, które będą gościć gwiazdy futbolu w 2022 roku. Teraz do chóru głosów, które uderzają w mistrzostwa w Katarze, a przede wszystkim w FIFA dołączył selekcjoner reprezentacji Holandii. Louis van Gaal nie gryzł się w język mieszając światową federację z błotem i dzieląc się swoimi przemyśleniami, co do motywacji FIFA.

Wyszły na jaw plany Michniewicza na mecz ze Szkocją! Ważne wieści przed meczem reprezentacji Polski

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Rybusa i Szymańskiego! Dostało im się za grę dla Rosji | Futbologia

Selekcjoner Hiszpanii przejechał się po FIFA! Trener nie gryzł się w język, poszedł na całość

Holender głośno zdecydował się skrytykować światową federację zarzucając jej, że dobra futbolu nie ma dla niej żadnego znaczenia, a liczy się tylko i wyłącznie zysk. - Organizacja mistrzostw w Katarze jest dla mnie niedorzeczna... FIFA twierdzi, że chce rozwijać futbolu na Bliskim Wschodzie i w Katarze, a tak naprawdę to g*wno prawda! Tutaj chodzi tylko i wyłącznie o pieniądze, interesy i kontrakty reklamowe. To jedyna, co liczy się dla tej federacji - wypalił szczerze selekcjoner "Oranje" w rozmowie z "De Telegraaf".

Wielkie osłabienie potencjalnych rywali Polaków w finale baraży! Gwiazda nie zagra ze Szwedami

Sonda
Czy reprezentacja Polski awansuje na mundial w Katarze?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze