Kylian Mbappe

Autor: Cyfra Sport Kylian Mbappe

zwrócił się do fanów

Wymowne zdjęcie Kyliana Mbappe po przegranym finale mundialu! Gwiazdor Francuzów zwrócił się do fanów

2022-12-19 14:04

Kylian Mbappe podczas finałowego meczu mistrzostw świata dwoił się i troił pod bramką Argentyny, dzięki czemu ustrzelił hat-tricka i doprowadził najpierw do dogrywki, a później rzutów karnych. Niestety dla niego i Francuzów, ostatecznie "Trójkolorowi" musieli obejść się smakiem i zadowolić się srebrnymi medalami. Niedługo później Mbappe zwrócił się jednak do fanów.

Reprezentacja Francji była dosłownie o krok od obrony tytułu najlepszej drużyny na świecie, jednak w rzutach karnych wielkiego finału mundialu, lepsza ostatecznie lepsza okazała się Argentyna. Gdyby jednak nie Kylian Mbappe, sytuacja "Trójkolorowych" mogłaby wyglądać o wiele gorzej. Gwiazdor Francuzów grający na co dzień w PSG ustrzelił hat-tricka najpierw doprowadzając do stanu 2:2 i dogrywki, a później wyrównując na 3:3 tuż przed konkursem jedenastek. Mistrzowie świata z 2018 roku musieli jednak zadowolić się srebrnymi medalami, a Kylian Mbappe ze skwaszoną miną minął trofeów za wygranie mistrzostwa świata. Po zakończeniu mundialu zwrócił się do swoich fanów.

Kylian Mbappe miał do powiedzenia fanom tylko jedno. Opublikował wymowne zdjęcie po porażce w wielkim finale

W czasie, gdy Argentyna cieszyła się z wywalczonego trofeum, po minie Kyliana Mbappe można było wywnioskować, że jest bardzo niezadowolony z przebiegu rzutów karnych. Kiedy jednak emocje po wielkim finale już opadły, gwiazdor "Trójkolorowych" opublikował w sieci zdjęcie, na którym mija puchar, trzymając w rękach nagrodę dla najlepszego strzelca mundialu. - Wrócimy - napisał krótko w opisie.

Czy Leo Messi to najlepszy piłkarz w historii?