Juergen Klopp

i

Autor: East News

Agent Mario Balotellego: Juergen Klopp jest g*wnem! Trener odpowiada

2016-09-09 18:00

Superagent Mino Raiola, który pod swoimi skrzydłami ma największe gwiazdy futbolu, pod koniec okienka transferowego zwyzywał trenera Liverpoolu, Juergena Kloppa. Zarzucił Niemcowi złe traktowanie jego podopiecznego - Mario Balotellego. Szkoleniowiec "The Reds" w swoim stylu odpowiedział agentowi.

Juergen Klopp nie chciał trzymać Mario Balotellego w Liverpoolu. Włoch nie przykładał się do treningów, grał słabo, a inkasował wysoką tygodniówkę. Niemiec przez całe lato chciał się go pozbyć, ale brakowało chętnych. Wreszcie ostatniego dnia okienka transferowego przygarnął go klub z Nicei na zasadzie wolnego transferu. Agent napastnika Mino Raiola nazwał Kloppa "gównem", gdyż jego zdaniem Balotelli był specjalnie izolowany od drużyny i nie miał szans się pokazać.

Na konferencji prasowej jeden z brytyjskich dziennikarzy poruszył ten temat. Klopp od razu zaznaczył, że w żaden sposób nie izolował piłkarza od drużyny. Jak mocno przejął się brzydkimi słowami jego agenta? Od razu podał skalę. - 0.0. Mnie takie komentarze nie interesują, to część negocjacji. Poza tym to wolny świat. Może sobie mówić co chce. Tyle mam do powiedzenia na ten temat - mówił niewzruszony Klopp.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze