Manchester City, Sergio Aguero

Autor: Eastnews

Manchester City - Chelsea Londyn NA ŻYWO w TV. Gdzie obejrzeć? TRANSMISJA, STREAM w INTERNECIE

2018-03-03 11:00

Manchester City - Chelsea Londyn NA ŻYWO. Gdzie TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE z meczu Manchester City - Chelsea. Na którym kanale Manchester City - Chelsea 4 marca 2018 (04.03.2018). Gdzie obejrzeć Manchester City - Chelsea. Mecz Manchester City - Chelsea LIVE w telewizji i internecie. To wielki hit Premier League. Rozpędzony lider i praktycznie murowany faworyt w wyścigu o mistrzostwo Anglii podejmuje ustępującego chempiona. Gdzie oglądać mecz Manchester City - Chelsea ONLINE i w TV?

Manchester City - Chelsea NA ŻYWO. Gdzie TRANSMISJA TV?

Manchester City niczym rozpędzony walec miażdży kolejnych rywali. Ostatnio dwukrotnie ośmieszył Arsenal Londyn, wygrywając po 3:0 - najpierw w finale Pucharu Ligi a potem w Premier League. Kolejną ofiarą "The Citizens" ma być Chelsea, która broni tytułu. Londyńczycy zajmują dopiero piąte miejsce w tabeli. Do Manchesteru City tracą już aż 22 punkty. Faworytem jest więc zespół Pepa Guardioli.

Manchester City - Chelsea. Gdzie obejrzeć? Na którym kanale Legia - Lech?

- Wysokie zwycięstwa nad Arsenalem cieszą, ale przed meczem z Chelsea będę pokazywać zawodnikom ostatnie 10 minut pierwszej połowy i pierwsze 20 minut drugiej połowy tego meczu, gdy graliśmy słabiej. Jeżeli takie przestoje przytrafią nam się w ważnym meczu w Lidze Mistrzów, to będzie niedobrze - mówi Guardiola. - Czasami musimy zdać sobie sprawę, że nie jesteśmy idealni - kontynuował Pep.

Manchester City - Chelsea NA ŻYWO ONLINE. STREAM w INTERNECIE

Mecz Manchester City - Chelsea Londyn zostanie rozegrany w niedzielę o godz. 17. Transmisja na żywo w Canal+ Sport. Brak legalnego streamu online.