Everton - Stoke City

Autor: East News Everton - Stoke City

Premier League: SZALONY mecz Everton - Stoke City! Zobacz siedem goli [WIDEO]

2015-12-29 11:35

Spotkanie Everton - Stoke City w 19. kolejce Premier League to było "meczycho" pełną gębą! Na Goodison Park kibice mogli podziwiać piękny, klasyczny wyspiarski futbol: ostre wejścia, grad goli i emocje do ostatnich sekund! W tym spotkaniu padło aż siedem bramek, a prowadzenie zmieniało się trzy razy. Zobacz skrót WIDEO z meczu Everton - Stoke City.

Piłkarze Evertonu i Stoke City zgotowali fanom prawdziwą poświąteczną ucztę. Strzelali aż miło i do ostatnich sekund nikt nie wiedział, która ekipa wyjdzie z tej batalii zwycięsko. Najpierw prowadzenie objęli "The Potters". Pięć minut później mieliśmy już remis, ale przed przerwą goście znów byli lepsi o jedną bramkę. W drugiej odsłonie zaczęła się piłkarska karuzela!

Zobacz: Łukasz Fabiański znów z czystym kontem w Premier League. Zobacz genialną paradę Polaka [WIDEO]

Everton wziął się do roboty. Dzięki świetnej postawie Gerarda Deulofeu oraz Romelu Lukaku "The Toffies" dwukrotnie trafili do siatki rywali, wychodząc na prowadzenie 3:2. Historia zatoczyła jednak koło, gdyż Stoke również odpowiedziało dwoma trafieniami, w tym jednym w doliczonym czasie gry. Podopieczni Marka Hughesa wywalczyli cenne trzy punkty.

Sprawdź: Bezradny Artur Boruc, rekordowy Petr Cech i fotel lidera dla Arsenalu

Poniżej można obejrzeć skrót WIDEO z tego szalonego meczu. Działo się!

Everton - Stoke City 3:4 (1:2)
Bramki: Lukaku 22, 64, Delofeu 71 - Shaqiri 17, 45, Joselu 80, Arnautović 90 (k.)