Artem Dovbyk, Julia Dovbyk

Autor: Instagram

Dla niej strzela Artem Dovbyk! Kiedy zobaczycie żonę autora gola w meczu z Barceloną, rozgrzejecie się jak majówkowy grill! [ZDJĘCIA]

2024-05-04 19:33

Sobotni mecz Girona – Barcelona przedstawiany był przez media jako starcie Roberta Lewandowskiego z Artemem Dovbykiem. Nieprzypadkowo. Obaj strzelają gola za golem, ale lepszy był przed tym starciem Ukrainiec. Miał na koncie 19 goli w LaLiga, przy 16 Roberta Lewandowskiego. W pierwszej połowie meczu Dovbyk strzelił 20. gola i uciekał Polakowi, ale ten też trafił do siatki. Ukraińca wspiera piękna ukochana.

Girona - Barcelona, do przerwy 1:1. Dovbyk strzela jak na zawołanie!

Artem Dovbyk po raz pierwszy dał o sobie szerzej znać podczas Euro 2020, kiedy to trafił do siatki w meczu Ukrainy. Teraz jednak jego gwiazda rozbłysła bardzo mocno. Ukrainiec strzela w tym sezonie w Gironie jak na zawołanie, a trafienie z Barceloną sprawia, że ma już na koncie 20 goli i zmierza po tytuł króla strzelców. O trzy trafienia wyprzedza Jude’a Bellinghama z Realu i Alexandra Sorlotha z Villarrealu. Lewandowskiego – już o cztery gole. Na szczęście Polak odpowiedział jeszcze w pierwszej połowie, wykorzystując rzut karny i strzelając na 1:2.

Dovbyk ma komu dedykować piękne gole. Jego partnerką jest piękna Ukrainka Julia Dovbyk, która często bywa na jego meczach. Państwo Dovbyk uwielbiają też podróżować. Niedawno chwalili się zdjęciami z malowniczych Malediwów.

Jakub Kwiatkowski: Szpakowski będzie komentował tak długo, jak będzie chciał