Luis Suarez i Sergio Ramos, FC Barcelona - Real Madryt, El Clasico

Autor: East News Luis Suarez i Sergio Ramos w meczu FC Barcelona - Real Madryt (2:2).

El Clasico: FC Barcelona - Real Madryt 2:2. SKRÓT meczu [WIDEO]

2018-05-07 9:34

W niedzielny wieczór na Camp Nou emocji nie brakowało. Jak to zwykle w El Clasico. W spotkaniu FC Barcelona - Real Madryt padł remis 2:2 i choć wydawało się, że nie czeka nas gorąca rywalizacja - w końcu "Duma Katalonii" zapewniła sobie już mistrzostwo Hiszpanii - to kibice obejrzeli pasjonujące widowisko. Zobacz skrót wideo spotkania Barcelona - Real!

Tydzień wcześniej FC Barcelona zagwarantowała sobie mistrzostwo Hiszpanii, dlatego też wydawało się, że niedzielne El Clasico nie będzie toczone w tak gorącej atmosferze, jak to bywało dotychczas, gdy obie drużyny walczyły między sobą o tytuł. Ale ci, którzy tak myśleli, mocno się pomylili. Był to bowiem jeden z bardziej emocjonujących meczów obu drużyn w ostatnich latach.

Zaczęło się od dominacji gospodarzy i gola Luisa Suareza. Na trafienie Urugwajczyka szybko odpowiedział jednak Cristiano Ronaldo. Sytuacja "Dumy Katalonii" znacznie pogorszyła się, gdy tuż przed przerwą czerwoną kartkę zobaczył Sergi Roberto. A mimo to w drugiej połowie to właśnie Barcelona wyszła na prowadzenie za sprawą Leo Messiego. Stan meczu wyrównał jednak Gareth Bale i właśnie wynikiem 2:2 zakończyło się to starcie, w którym nie zabrakło ani pięknych goli i wielu sytuacji, ani też wielkich kontrowersji z sędzią w roli głównej. Zobaczcie skrót tego meczu!