Autor: AP PHOTO FC Barcelona

Liga Mistrzów UEFA

Robert Lewandowski show! Polak z hattrickiem, Viktoria Pilzno na kolanach!

2022-09-07 22:32

Robert Lewandowski zaliczył niezwykle udane wejście z Barceloną do Ligi Mistrzów! Polak w swoim pierwszym meczu w nowych barwach w Champions League, zapisał na swoim koncie hattricka, a Barcelona pokonała Viktorię Pilzno aż 5:1! Polak jest wielkim bohaterem spotkania i udowodnił, że przed nim naprawdę udana kampania w europejskiej piłce!

FC Barcelona - Viktoria Pilzno 5:1

bramki: Kessie 13', Lewandowski 34', 45+3', 67', Ferran Torres 71' - Sykora 44'

kartki: Pernica, Mosquera, Chory, Jemelka

FC Barcelona: ter Stegen - Roberto (Pique 46') - Christensen - Kounde - Alba - Kessie (Torre 81')- de Jong - Pedri (Gavi 75') - Dembele (Depay 75')- Lewandowski - Fati (Torres 65')

Viktoria Pilzno: Stanek - Jemelka(Holik 86') - Pernica - Hejda - Havel - Bucha - Kalvach - Mosquera (Jirka 78;)- Vikanova (Cermak 78') - Sykora (Pilar 78') - Chory (Bassey 66')

FC Barcelona - Viktoria Pilzno

90+4'

I koniec meczu! Viktoria Pilzno przegrywa aż 1:5 z Barceloną! Bohaterem Robert Lewandowski, który zdobył dziś trzy bramki!

90'

Sędzia doliczył 3 minuty do czasu podstawowego.

85'

Torre bardzo niezpiecznie, będzie wolny dla Viktorii.

81'

Torre wchodzi, a Kessie kończy grę.

76'

Świetny strzał Lewandowskiego, ale Stanek łapie piłkę!

74'

Zmiana w Barcelonie. Gavi zmienia Pedriego.

71'

Kolejny goool! Dla Barcelony! Ferran Torres pakuje piłkę do bramki tuż po wejściu na boisko!

67'

Hattrick Lewandowskiego! Polak zdobywa trzecią bramkę po wyjątkowo mocnym, doskonałym strzale!

66'

Chory schodzi, Bassey wchodzi.

65'

Zmiana w Barcelonie. Ferran Torres wchodzi, schodzi Ansu Fati.

65'

Chory oddaje strzał, ale nieclenie!

63'

Dośrodkowanie niecelne.

63'

Jemelka dopuszcza się faulu w niebezpiecznej odległości. Będzie kolejna bramka dla Barcelony?

59'

Dembele zaczyna ciekawie rozwijającą się akcję, ale jeden z obrońców Viktorii dobrze reaguje.

56'

Chory ukarany żółtką kartką za wyjątkowo brzydkie zagranie.

54'

Dembele z rzutu rożnego, ale niecelnie.

50'

Viktoria Pilzno z rzutu wolnego, ale niecelnie. Hejda uderza głową, ale nie jest w stanie zdobyć kolejnej bramki dla mistrza Czech.

46'

Fati niezwykle bliski szczęścia, jednak atak Hiszpana niecelny!

46'

Zaczynamy drugą połowę!

Sędzia kończy pierwszą połowę! Barcelona wygrywa jak na razie 3:1!

45'+3'

LEWANDOWSKI Z DRUGĄ BRAMKĄ! WYKORZYSTUJE DOGRANIE DEMBELE!

45+2'

Dembele! Potężny strzał! Ale kolejna dobra obrona bramkarza Viktorii Pilzno!

45'

Sędzia doliczył 3 minuty do podstawowego czasu gry.

44'

GOOOLLLLL DLA VIKTORII PILZNO! SYKORA WYKORZYSTUJE BŁĄD "DUMY KATALONII'" I SZYKUJE PIŁKĘ DO BRAMKI!

43'

Fati próbuje indywidualnego rajdu i oddaje bardzo mocny strzał. Jeden z obrońców mistrza Czech wybija jednak piłkę!

41'

Co za sytuacja Barcelony! Było blisko asysty dla Roberta Lewandowskiego, który znalazł podaniem Pedriego. Niestety, jeden z obrońców Viktorii dobiegł do piłki i wybił ją praktycznie spod bramki!

37'

Sergi Roberto pokonał kryjągo go zawodnika i oddaje potężny strzał. Stanek jednak broni!

34'

GOOOLLLL!!!! ROBERT LEWANDOWSKI!!!!!!!! POLAK Z KOLEJNĄ BRAMKĄ DLA SWOJEGO KLUBU!

30'

Kounde szuka sytuacji na zbudowanie akcji, ale podaje zbyt mocno.

28'

Lewandowski próbował oddać strzał piętą, ale wywalczył rzyt rożny dla Barcelony.

26'

Bez rzutu karnego! Mimo że wydawało się, że to Christensen faulował pierwszy, to po weryfikacji VAR, okazalo się, że Mosquera poturbował Duńczyka i sam otrzymał żółtą kartkę.

24'

Może być rzut karny dla Viktorii Pilzno! Mosquera faulowany przez Christensena! Będzie analiza VAR!

22'

Świetny atak Barcelony! Wpierw skrzydłem sytuacji szukał Robert Lewandowski, jednak jego dogranie zatrzymanie przez jednego z obrońców Viktorii Pilzno. Kessie ma potem szansę na dobitkę, ale bramkarz łapie!

18'

Fati ze świetną sytuacją bramkową! Próbuje pokonać bramkarza strzałem zza pola karnego, jednak techniczne uderzenie obok słupka!

16'

Vikanova próbuje posłać piłę między obrońców, ale nie znajduje żadnego z kolegów z drużyny.

13'

GOOL DLA BARCELONY! KESSIE WYKORZYSTUJE ŚWIETNE DOGRANIE Z RZUTU ROŻNEGO!

11'

Rzut rożny Dembele niecelny. Viktoria Pilzno szukała kontry, ale sędzia dopatruje się spalonego.

11'

Było groźnie! Dembele do Lewandowskiego, ale strzał Polaka zablokowany. Będzie wznowienie gry z rzutu rożnego.

10'

Sergi Roberto posyła groźną piłkę w polę karne i zagotowało się w obronie Viktorii. Mistrzowie Czech od bramki!

8'

Niezła kontra Viktorii! Sykora wychodził samodzielnie w linii ataku, jednak powstrzymany przez obronców Barcelony.

5'

Dembele z kolejnym dośrodkowaniem z rzutu rożnego, ale i ten fragment nie przynosi bramki.

4'

Pernica ukarany żółtą kartą.

4'

Sędzia przerywa grę! Piłkarze Barcelony zwracają uwagę na potencjalny rzut karny. Po weryfikacji VAR wznowienie gry bez stałego fragmentu!

2'

Rzut rożny dla Barcelony, ale nie stwarza zagrożenia pod bramką mistrza Czech.

1'

Zaczynamy. Piłkarze Viktorii Pilzno przy piłce.

Witamy w relacji z meczu między Barceloną a Viktorią Pilzno. Piłkarze wychodzą na boisko!

Witamy w relacji z meczu Ligi Mistrzów między Barceloną a Viktorią Pilzno. Początek emocji o godzinie 21:00. Zapraszamy serdecznie!