Vinicius Junior

i

Autor: AP Vinicius Junior strzelający gola

Ciężko uwierzyć

Obrzydliwe zachowanie fanów Atletico Madryt. Powiesili kukłę przypominającą piłkarza Realu, przekroczyli wszelkie granice

2023-01-26 18:19

We wtorek oraz środę rozgrywane są ćwierćfinały Pucharu Króla. Już wiemy, że do półfinałów awansowały FC Barcelona Roberta Lewandowskiego oraz Osasuna, a prawo do gry w tej fazie walczyć będą m.in. dwie drużyny z Madrytu, które zagrają między sobą. Przed starciem Ateltico z Realem doszło do niemałego skandalu – fani „Los Colchoneros” postanowili uderzyć w swoich rywali w niezwykle obrzydliwy sposób.

Starcia Realu Madryt z Atletico Madryt często budzą emocje niewiele mniejsze od meczów „Królewskich” z FC Barcelona i nie ma znaczenia, czy są to rozgrywki ligi hiszpańskiej, czy pucharowe. Tym razem podopieczni Diego Simeone i Carlo Ancelottiego trafili na siebie w Pucharze Króla, trofeum, którego Real nie wygrał od 9 lat. Okazuje się, że przed meczem doszło do okropnej prowokacji ze strony kibiców Atletico, którzy wywiesili obraźliwy baner na jednym z mostów i powiesili na nim kukłę przedstawiającą jednego z piłkarzy rywali.

Kibice Atletico przekroczyli granicę. Coś takiego nie powinno mieć miejsca

O niechęci między grupami kibicowskimi różnych klubów można by napisać bardzo wiele. Bójki, obraźliwe przyśpiewki czy banery/napisy na murach to codzienność w piłce nożnej. Niestety, czasami „kibice” idą zdecydowanie o krok za daleko. Tym razem stało się tak za sprawą fanów „Los Colchoneros”.

Kibice Atletico postanowili wywiesić na jednym z mostów w Madrycie krótki napis „Madryt nienawidzi Realu” i to samo w sobie nie wywołałoby pewnie większych emocji, gdyby nie to, że zaraz przy banerze powieszono także kukłę w koszulce Viniciusa Juniora, jednej z największych gwiazd obecnego Realu.

Sonda
Czy FC Barcelona to dobry klub dla Roberta Lewandowskiego?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze