Liverpool Barcelona STREAM ONLINE TRANSMISJA

Autor: AP Liverpool Barcelona STREAM ONLINE TRANSMISJA

Puchar Króla: FC Barcelona - Sevilla 6:1 SKRÓT meczu. Wszystkie gole [WIDEO]

2019-01-31 7:54

To był niesamowity wieczór na Camp Nou! FC Barcelona nie dała żadnych szans Sevilli w rewanżowym spotkaniu Pucharu Króla i pewnie awansowała do półfinału tych rozgrywek. Choć w pewnym momencie nie brakowało nerwów, zwycięstwo gospodarzy nie ulegało żadnym wątpliwością. Barca wygrała aż 6:1. FC Barcelona - Sevilla 6:1 SKRÓT meczu.

Wydawało się, że dwubramkowa przewaga zespołu z południa Hiszpanii jest wystarczającą, aby myśleć o wyeliminowaniu Barcelony z Pucharu Króla. Ale kolejny raz w tym sezonie Blaugrana udowodniła, że co, jak co, ale straty odrabiać potrafi. Już po półgodzinie gry w dwumeczu mieliśmy remis.

Najpierw na listę strzelców wpisał się Philippe Coutinho, który wykorzystał rzut karny. Wywalczył go Leo Messi, który został sfaulowany przez Quincy Promesa. W 31. minucie natomiast doskonałe podanie Arthura wykorzystał Ivan Rakitić, który jedynie zmienił tor lotu piłki i Juan Soriano drugi raz musiał wyciągać futbolówkę z siatki.

Przedtem jednak bohaterem Camp Nou został niewątpliwie Jasper Cillessen. Holenderski bramkarz najpierw instynktownie obronił strzał Adriena Silvy, a następnie zdołał obronić rzut karny w wykonaniu Evera Banegi. Druga połowa zaczęła się dla gospodarzy fenomenalnie. Na przestrzeni kilkudziesięciu sekund Barcelona zdobyła dwie bramki.

Drugi raz bramkarza gości w tym spotkaniu pokonał Coutinho, który wykorzystał doskonałe dośrodkowanie Luisa Suareza. Następnie po pięknej akcji Sergi Roberto podwyższył wynik spotkania na 4:0. Kibice Blaugrany na przebieg spotkania nieco nerwowo mogli patrzeć od 67. minuty, kiedy to nadzieję drużynie przyjezdnej dał Guilherme Arana. Brazylijczyk potężnym strzałem pokonał Cillessena.

Ale końcówka spotkania należała do FC Barcelony. Tuż przed zakończeniem regulaminowego czasu gry gospodarze wyprowadzili błyskawiczny kontratak. Wykończył go Suarez pakując piłkę do pustej bramki. Już w doliczonym czasie wynik spotkania, po kolejnej koronkowej akcji ustalił Leo Messi.