Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Kibice muszą czekać

Robert Lewandowski zdradził, że najbliższe dni będą decydujące. W powietrzu wisi wielka sprawa, wyraził się w tej kwestii jasno

2023-06-03 8:14

Okres przejściowy między jednym a drugim sezonem piłkarskim to zawsze moment, w którym bardzo dużo mówi się o ewentualnych transferach i decyzjach piłkarzy. Wiele wskazuje na to, że tematem numer jeden w najbliższych dniach będzie możliwy powrót Leo Messiego do FC Barcelona. W tej kwestii ponownie wypowiedział się Robert Lewandowski, który zdradził, że najbliższe dni mogą być decydujące.

Dywagacje dotyczące możliwego powrotu Leo Messiego na Camp Nou trwają od kilku tygodni. Sam Argentyńczyk na pewno chętnie zagrałby ponownie w koszulce FC Barcelona, ale na przeszkodzie stoją finanse klubu i władze ligi, które niekoniecznie chcą być w tej kwestii przychylne dla klubu z Katalonii. Kibice mistrzów Hiszpanii muszą się więc uzbroić w cierpliwość i czekać na ostateczne decyzje.

Lewandowski o Messim. Tak Polak mówi o możliwej współpracy z Argentyńczykiem

Bo Messi kuszony jest nie tylko przez Barcelonę, ale również Saudyjczyków. W Arabii Saudyjskiej miałby zarabiać gigantyczne pieniądze, co na pewno jest kuszące dla piłkarza. Coraz więcej mówi się o tym, że Messi decyzję podejmie w najbliższych dniach. W podobnym tonie wypowiedział się Robert Lewandowski, który został zapytany o możliwą grę z Argentyńczykiem.

- Musimy zaczekać, by dowiedzieć się, czy Leo Messi wróci do Barcelony. Mam nadzieję, że tak będzie. Być może w ciągu najbliższych dni poznamy nowe konkrety. Wiem, że gra z nim jest prosta, bo Leo może z Tobą współpracować w każdym miejscu. Takiego piłkarza chciałby zatrudnić każda drużyna. Byłoby fantastycznie, gdyby wrócił - powiedział napastnik Barcy w rozmowie z dziennikarzami telewizji TVE

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć duet Lewandowski - Messi w następnym sezonie?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze